Nowe asy Kellys Teamu

Słowacka marka Kellys Bicycles z każdym sezonem zyskuje zaufanie kolejnych rowerzystów. Taka kolej rzeczy to zasługa wielu czynników, ale przede wszystkim świetnej strategii i jej konsekwentnego wdrażania. Przykładem może być rozwój Kellys Teamu.

 

W sezonie 2016 ekipa Kellys Teamu znacznie się powiększy. Spory zastrzyk nowej energii i talentów dotknie przede wszystkim segmentu rowerów ekstremalnych: dirt, enduro i dh. Nie ma się czemu dziwić, w końcu słowacki producent całkiem niedawno pokazał światu finalną wersję swojej pełnoprawnej zjazdówki – roweru Kellys Noid.

 

Mateusz Baliński 1

W rozpoczynającym się wkrótce roku mtb barwy Kells Teamu reprezentować będzie nowa grupa zawodników. Filarem ekipy będzie Mateusz Baliński, który współpracę z Kellys Bicycles rozpoczął już w zeszłym roku. W tym czasie na koncie „Balona” pojawiło się sporo laurów i wiele dobrych występów. Jego nowym kolegą z teamu będzie Bartosz Giemza, który swoje duże doświadczenie wyniesione z wyścigów BMX Racing i 4x przekłada z sukcesem na pole enduro i dh.

Giemza

 

Trzecim męskim ogniwem będzie młody reprezentant z Krakowa – Krzysztof Kaczmarczyk. „Kriss” od wielu sezonów bryluje w grupie największych talentów młodego pokolenia. Dysponuje umiejętnościami, stylem i potencjałem, który świetnie rokuje na dalsze sezony.

Kriss Kaczmarczyk

 

Prawdziwą perełką w drużynie Kellys Teamu będzie Karolina Kręgiel, która do tej pory wielokrotnie udowadniała, że dysponuje niezwykle wszechstronnym stylem jazdy. Nie jest więc wykluczone, że w sezonie 2016 zobaczymy jej bujne blond loki także podczas zawodów enduro.

Karolina Kręgiel