Nowa Kolekcja Ciuchów i Kozacki Sklep Online – Sprawdźcie JoyRide Store!

Nowa Kolekcja Ciuchów i Kozacki Sklep Online – Sprawdźcie JoyRide Store!

Jeśli jakimś cudem nadal nie dotarła do Was wiadomość o nowej kolekcji ciuchów oraz sklepie online, to ten tekst, będzie idealnym kompendium wiedzy na temat aktualnej sytuacji. Na samym początku chcemy jeszcze raz uroczyście ogłosić: Wystartowaliśmy z nową kolekcją ciuchów, którą zaprezentowaliśmy w Szczyrku i już kilka dni po premierze zrozumieliśmy, że był to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Na naszej stronie joyridestore.eu znajdziecie wszystkie dostępne obecnie wzory, a już niebawem zaprezentujemy wam kolejne kozackie elementy rowerowego wyposażenia by Joy Ride! 

OKAZJA, PROMOCJA, CENOWY SZOK. Nie no, to nie w naszym stylu. Od lat budowaliśmy markę, która będzie bronić się jakością i w tym roku postanowiliśmy rozszerzyć ją o kolejny element, którym jest właśnie kolekcja odzieży i akcesoriów. O ile w ubiegłych latach festiwalowe koszulki były produkowane w mocno „eventowym stylu”, to obecnie podeszliśmy do tematu od zupełnie innej strony. W tym sezonie postanowiliśmy stworzyć kolekcję odzieży o bardzo wysokiej jakości, która dodatkowo spodoba się rowerzystom, uczestnikom naszych imprez i fanom naszej marki. Po pierwszych testach oraz opiniach, które spływają do nas od osób, które śmigają w naszych bluzach i koszulkach nasz apetyt na rozwój kolekcji ciuchów tylko urósł, więc w kolejnych miesiącach możecie spodziewać się kolejnych dropów odzieży i akcesoriów!

Co powinniście wiedzieć o naszych ciuchach? Na pewno to, że są produkowane w Polsce przez ekipę z ogromnym doświadczeniem. Przez lata szarpaliśmy się z różnymi szwalniami i kombinowaliśmy, jak przygotować dla Was coś naprawdę kozackiego i dopiero pod koniec ubiegłego sezonu trafiliśmy na odpowiednich ludzi, którzy pomogli nam stworzyć lifestyle’ową kolekcję od rowerzystów, dla rowerzystów. Przy produkcji odzieży oraz akcesoriów korzystamy z materiałów z najwyższej półki. Tak, nasze produkty być może nie są najtańsze, ale decydując się na ich zakup dostajecie prawdziwą jakość, a nie tanią podróbkę. „POSZANUJESZ, TO BĘDZIE NA LATA!” Więc szanuj ziomek!

Co dla was mamy?

Największym hitem jest narazie kolekcja bluz Cztery wzory w trzech różnych kolorach przypadną do gustu każdemu riderowi! W ofercie mamy mocne, krzykliwe wzory, oraz bardziej spokojne i wyważone opcje dostępne dla osób lubiących minimalizm. 

Pod kątem popularności, drugie miejsce zajmują koszulki, które sprawdzą się zarówno w przypadku wieczornej imprezy, jak i nieplanowanego wypadu na rower! 

Olbrzymią popularnością cieszą się również pozostałe opcje, czyli szorty, czapki i akcesoria takie jak paski i portfele. Jak wspominaliśmy, to dopiero pierwsze elementy naszej kolekcji, którą planujemy mocno rozwijać przez zimę. Mamy nadzieję, że na festiwalu w Kluszkowcach zaprezentujemy Wam kolejne nowości, które sprawdzą się i w codziennym życiu i na rowerowych tripach! 

A! No i na koniec nagroda za dobrnięcie do samego dołu – kod zniżkowy do naszego sklepu obowiązujący do 18 września: JOYRIDESTORE – miłego zakupowania!