• Home
  • Video

Nostalgia Wideo – czerstwy chleb, zapach naftaliny – czas się odświeżyć

Nostalgia wideo to propozycja dla starych wyjadaczy chleba którzy tęsknią do czasów młodości.. Ale nie tylko, o nie, nieee! młoda krew też znajdzie tu coś dla siebie!

Czy taka forma wpisów na www przyjmie się? W ciągu kilku najbliższych tygodni przekonamy się, a tymczasem zapraszamy na seans, łącznie to ok 50min. świetnej zabawy.

MudBrothers – Arh+ – W czasach kiedy byłem młody, czynsz, rachunki za prąd i gaz były czystą abstrakcją, to poza jazdą na rowerze oglądałem filmy rowerowe, bardzo dużo filmów rowerowych…
Pamiętam jaką furorę robiły produkcje chłopaków z Krakowa, mieli sprzęt, możliwości, trasy… W tamtych czasach jakość filmów definiowały produkcje Gruchy i jego MudBrothers, czy przetrwały upływ czasu? Sami oceńcie, dla mnie samo wspomnienie tego co czułem 12 lat temu robi wrażenie.

Kranked – nic dodać nic ująć, pierwsze produkcje z budżetem zza oceanu na których wychował się każdy rider 30+ w naszym kraju.
W tych filmach było wszystko, nie sposób nawet wymienić co nas w nich kręciło. Chyba najlepsza opcja na rozpoczęcie wspominek.