Norco, ESI Grip, Exustar, Pepis´Tire Noodle, Cratoni, tubolito czyli Bike Icon na Joy Ride Days w Szczyrku!

Norco, ESI Grip, Exustar, Pepis´Tire Noodle, Cratoni, tubolito czyli Bike Icon na Joy Ride Days w Szczyrku!

Testy rowerów, zakupy produktów klasy premium w promocyjnych, festiwalowych cenach, dodatkowe konkursy i atrakcje – właśnie takie stanowiska lubimy najbardziej. Rowerowa ekipa Bike Icon pierwszy raz weźmie udział w naszej imprezie, ale z tego co wiemy, chce bardzo mocno zaznaczyć swoją pozycję na polskim rynku. 9-11 września wpadajcie pod ich namiot, bo będzie się działo! 

Bike Icon:

Bike Icon to wyłączny dystrybutor rowerów i akcesoriów rowerowych czołowych marek kolarskich w Polsce, na Słowacji, w Czechach i na Węgrzech. W dystrybucji firmy można znaleźć kultowe kanadyjskie rowery Norco oraz całą masę sprzętu. Kanadyjska marka rowerowa Norco znana jest z mocno „zjazdowego” charakteru swoich rowerów, które powszechnie cenione są za dobre właściwości jezdne. Kanadyjczycy skupiają się przede wszystkim na rowerach górskich – wszelkiej maści fullach i sztywniakich z każdej możliwej dyscypliny MTB.

Na Joy Ride Days w Szczyrku Bike Icon pojawi się z flotą rowerów Norco, które będzie można oglądnąć i testować na bike parkowych trasach. Oprócz tego Bike Icon oferuje akcesoria rowerowe światowych marek – kaski Cratoni, dętki Tubolito, władki antyprzebiciowe Pepi’s Tire Noodle, chemię R.S.P., odzież Santini czy pedały Exustar.

Więcej szczegółów na temat imprezy podamy wkrótce, a tymczasem sprawdźcie, jak wyglądała nasza impreza w ubiegłym sezonie: