Niemieckie Gumy Continental na Joy Ride Days 2022 w Szczyrku!

Niemieckie Gumy Continental na Joy Ride Days 2022 w Szczyrku!

Continental to marka, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Kilka lat temu, firma przeżyła prawdziwe przebudzenie i zaczęła bardzo agresywnie rozpychać się na rynku opon do kolarstwa grawitacyjnego. Obecnie ze sprzętu oferowanego przez tą markę korzystają najwybitniejsi riderzy, a polska ekipa jest reprezentowana przez najlepszych riderów z lokalnego podwórka. Wpadnijcie pod namiot Conti na Joy Ride Days w Szczyrku. Chłopaki będą mieć u siebie nawet piłkarzyki! 

Marin: 

Continental to historia licząca sobie ponad 150 lat Niemiecka marka jest jednym z największych na świecie producentów opon, nie tylko rowerowych. Produkty Continental wyróżniają się wyjątkowo wysoką jakością, unikalnymi technologiami takimi jak Black Chili, Apex, czy DuraSkin oraz produkcją najlepszych modeli opon bezpośrednio w swojej własnej fabryce w niemieckim Korbach. Continental to nie tylko Tour de France i legendarne opony Grand Prix 5000 czy Gatorskin: po kilku latach przerwy Continental wraca na JoyRide! Charakterystyczne czarno-pomarańczowe namioty tym razem zagoszczą w Szczyrku. W tym roku Continental dokonał całkowicie nowego otwarcia w segmencie Gravity. Jeśli chcecie poznać nowe modele Argotal i Xynotal, ciekawi Was bieżnik Kryptotal, lub jak to się stało, że Hydrotal pojawił się na podium pucharu świata w downhillu – musicie odwiedzić stoisko Continental i poznać nasze najnowsze opony MTB.

Pokażemy Wam nowe oploty, mieszanki gumy, wersje bieżnika i dostępne rozmiary. Nasze zaktualizowane portfolio produktowe obejmuje swoim zasięgiem pełen przekrój dyscyplin grawitacyjnych, stylów jazdy, terenu, w którym jeździmy oraz warunków pogodowych. Widzimy się w Szczyrku!

Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce „Szczyrk”, a tymczasem sprawdźcie, jak wyglądała nasza impreza w ubiegłym sezonie: