Nico Vink i jego nowa zabawka

Niby to już taki czas sezonu, że nic się nie dzieje. Niby, bo przecież na horyzoncie jeszcze jedna z najważniejszych imprez tego roku – Red Bull Rampage. Na miejscu już powstają linie i przeszkody, a zawodnicy przygotowują sprzęt.

 

7

 

W stawce uczestników tegorocznej odsłony Red Bull Rampage znajdziemy wiele znanych nazwisk. Pośród nich nie zabraknie także Nico Vinka – Belga, który zakończył karierę zjazdowca i od kilku sezonów uprawia freeride przed duże F. Chwilę przed wyjazdem do Utah Nico otrzymał swoją nową zabaweczkę. Scotta Gamblera z customowym malowaniem i naklejkami, który dodatkowo wyposażono w całą gamę komponentów marki Hope. Słowem – sztos na dwóch kółkach.

 

3

 

Vink po rozpakowaniu paczki nie był w stanie się powstrzymać i nie przetestować maszyny. Zwłaszcza, że zbiegło się to w czasie z odwiedzinami Brendana Fairclougha, Vincenta Tupina i Sama Reynoldsa. Wspomniana ekipa wybrała się na lokalny bike park u Vinka, na którym nie brakuje potężnych hop i step-downów. To właśnie tam Nico rozdziewiczył swoją nową zabawkę. Teraz już wiadomo, że wytrzyma wszystko, absolutnie wszystko…

 

6

 

Poniżej znajdziecie film, w którym ekipa objeżdża lokalne trasy Vinka. Sam Nico opowie też o swoim nowym Gamblerze.

 

 

Film i foty autorstwa Gaetana Rey’a.