Nic tylko brać, czyli konkursy na festiwalu

Nic tylko brać, czyli konkursy na festiwalu

Nie ma co się czarować – każdy lubi dostawać prezenty! Nie każdy lubi je dawać, ale na szczęście partnerzy festiwalu lubią i przygotowali dla Was kilka małych konkursików (jest nawet hajs do zgarnięcia!).

Lista konkursów

FOX – Wpadnij do namiotu FOX, poznaj ich ekipę i odpowiedź na 3 proste pytania konkursowe, a weźmiesz udział w niedzielnym losowaniu. Do zgarnięcia jest najnowszy kask FOX METAH, plecak lub T-shirt, FOX oczywiście.

Shimano – Pierwsze 100 osób, które pojawi się w serwisie Shimano z kompletnymi hamulcami Shimano na swojej maszynie (klamki, zaciski, przewody i tarcze) otrzymają komplet oryginalnych smarów!

Shimano – Kolejne 100 osób, posiadające kompletny napęd Shimano zgarnie czapkę i koszulkę!

Bike on Wax – Zrób zdjęcie na FB lub Instagram, otaguj Joy Ride i Bike on Wax i odbierz upominek na ich stoisku. Codziennie wygrywa pierwsze 30 osób.

Bike on Wax – Nie zabraknie kultowego konkursu strongman’a! W piątek o 20:40, przed projekcją filmów zobaczymy kto jest największym koksem na osiedlu i najdłużej utrzyma na wyprostowanych rękach rower Kellys Swag. Zwycięzca zgarnia 300zł w gotówce i kubełek czystości od firmy Bike on Wax. W tym roku odbędzie się również edycja dla Pań, które dźwigną 9’cio kilowe ostre koło – do zgarnięcia również 300 PLN i kubełek czystości.

Kellys – pozostając w temacie kulturystycznym również na stoisku Kellys’a można zgarnąć fanty. Wystarczy przyjść na ich stoisko i zmierzyć obwód swojej łydy. Posiadacz najszerszego kopytka zgarnia okulary Kellys Respect.

shimano (9)

Pimp my Bike

Oprócz konkursów przez pełne trzy dni możecie „dopieścić” swoje bike’i na stoiskach:

  • Kärcher – czekają na Was stanowiska z profesjonalnymi myjkami wysokociśnieniowymi
  • Bike on Wax – po myciu zapraszają na darmową konserwacje – można używać wszystkich produktów bike on wax za darmo!
  • Shimano – jeżeli przydarzy Wam się usterka albo po prostu chcecie pogadać o sprzęcie to czekają na was mechanicy z Shimano Service Center Bike ID!

Karcher (6)

Wspierają nas

Sponsorzy: Kellys, Maxxis, NS Bikes, Shimano, Fox, Kärcher, Sony Action Cam, Mitko
Partnerzy: Czorsztyn Ski, ZEW Niedzica, Niedzica.pl, Nadleśnictwo Krościenko, Ochotnica
Patroni medialni: magazyn BIKE, Extreme Sports Channel, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Dh-zone.com, TVP Kraków, Informator Turystyczny INFOGRAM.
Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BT Project, MTB Academy, Polish 4x open, Enduro Trails