Najlepsze numery Cauloriego

Najlepsze numery Cauloriego

Claudio Caluori to bez wątpienia najbardziej znany przewodnik rowerowy po trasach zjazdowego Pucharu Świata. Szwajcar ma na koncie wiele ciekawych numerów, ale te z sezonu 2015 zdają się być prawdziwymi hitami.

 

Claudio Caluori to człowiek orkiestra. Każdy kto śledzi go na portalach społecznościowych wie, że Szwajcar nie boi się żadnego zadania. Dawniej ścigał się w Pucharze Świata UCI DH, obecnie manageruje ekipie Scott GStaad, buduje pumptracki pod szyldem Velosolutions, komentuje zawody transmitowane przez Red Bulla, a nawet ściga się w kultowej sieczce na lodzie pt. Red Bull Crashed Ice. Poza tym Claudio śmiga też na nartach, biegówkach, motorze, gra na perkusji i ostatnio zakręcił swoją pierwszą 360 w życiu. Aaa, a w wolnych chwilach pomaga też swojemu wujkowi, który prowadzi olbrzymią farmę…

 

claudio2

Claudio za sterami słynnego autobusu Scott GStaad. Foto: Red Bull CP

 

W materiale filmowym, który umieściliśmy poniżej, znajdziecie wycinki najlepszych akcji, jakie w sezonie 2015 nagrał Claudio. Ekipa montażystów z Red Bull TV zadbała o to, żeby było dynamicznie, zabawnie, czasem niebezpiecznie, no i z wielką dozą radochy związanej ze zjeżdżaniem. Polecamy krótki seans, który na pewno was rozbawi i pozytywnie nastroi na rozpoczynający się wkrótce tydzień. A jeśli macie więcej czasu, to polecamy lekturę wywiadu z Claudio Caluorim, który pojawił się kiedyś na polskiej stronie Red Bulla.