Nadchodzi Sony VAIO Joy Ride Open w Wierchomli

Rowerowy cykl zawodów downhillowych Sony VAIO Joy Ride Open po ostatnim przystanku na Sony VAIO Joy Ride Fest zmierza na kolejną pokaźną górę. Tym razem zawody odbędą się 6-7 lipca na trasie w Wierchomli!  Jesteście gotowi na wielkie ściganie?

Po raz pierwszy cykl Sony VAIO Joy Ride Open zawędruje aż do Wierchomli, małej miejscowości położonej zaraz przy granicy ze Słowacją. Chcąc opisać to niezwykle miejsce najlepiej pasowałoby słowo „zieleń”. Z każdego punktu góry rozciągają się łąki i lasy. Choć Wierchomla, to kolebka ciszy i spokoju, to od 6 do 7 lipca będzie kipiała energią. Zawodnicy zmierzą się na prostej, ale szybkiej- ponad 2-kilometrowej trasie wypełnionej niewielkimi skoczniami. Rowerzyści i rowerzystki będą walczyć nie tylko o nagrody od Sony, Maxxis, Diamondback, Infonarty i NewEra, ale przede wszystkim o cenne punkty klasyfikacji generalnej Sony VAIO Joy Ride Open. Standardowo osoba, która uzyska najlepszy czas zawodów zgarnia kamerę Sony Action Cam. Zapraszamy na krótkie video przedstawiające przejazd przygotowaną trasą.

Podobnie, jak w poprzednich edycjach Joy’a, zawodom towarzyszy akcent muzyczny w postaci imprezowego cyklu, nakręcanego przez Sizeer Music On Tour. Po sobotnich treningach, w karczmie przy dolnej stacji, odbędzie się rozgrzewające before party, po którym zawodnicy z pewnością będą płynniej jeździć podczas niedzielnych finałów. Aktualne brzmienia i sporą dawkę dobrej zabawy zapewnią reprezentanci projektu Broken Music – Playaman i Kfjatek.

Informacje i zapisy na www.extremeseries.pl

ajaxuploadQD242a_WIERCHOMLA-czwartek (1)

HARMONGRAM:

Sobota (06.07.13):

10:00 – 18:00 – Zapisy

10:00 – 18:00 – Treningi

20:00 – 01:00 -Before party

Niedziela (07.07.13):

8:00 – 10:00 – Zapisy

9:00 – 11:50 – Treningi

12:00 – 14:00 – Pierwszy przejazd

14:30 – 16:30 – Drugi przejazd

17:00 – Rozdanie Nagród

IMPREZĘ WSPIERAJĄ:
Sponsor tytularny: Sony VAIO
Sponsorzy główni: Sizeer, JoyRide
Sponsorzy: Diamondback, Maxxis, NewEra, Evenemento, Info-narty.pl
Współorganizatorzy: Broken Music, Dwie Doliny
Patroni Medialni: Onet, Extreme Sport Channel, Multikino, Bikeboard, Tygodnik Podhalański, Vice, Si Magazyn, Radio Eska, Dh-Zone, Szok.it, 43Ride, MTB.pl, Freestyle.pl, Aktywni.pl, Gory Online