Specialized women’s trail days – jedyne takie szkolenie rowerowe dla kobiet

Specialized women’s trail days – jedyne takie szkolenie rowerowe dla kobiet

Kolarstwo grawitacyjne już dawno przestało być typowo męskim sportem. Coraz więcej kobiet zaczyna swoją przygodę ze zjazdem, enduro, a ostatnimi czasy nawet dirt jumpingiem. Co sprawia, że sport, który kilka lat temu przerażał większość ludzi na ziemi staje się powszechny i dostępny?

KLIMAT – nigdzie we wszechświecie nie znajdziecie takiego klimatu jak na rowerowych trasach. Jeśli to czytacie, to pewnie wiecie co mam na myśli! Pierwszy zjazd na nowo poznanej trasie – delicje! Lekki wiaterek we włosach gdy wyciąg wiezie was do góry na start kolejnego „party – laps’a” – niebo! A my drogie Panie ten klimat chcemy pielęgnować i jeszcze mocniej spompować was rowerową zajawką!

 

Macie dość szkoleń, na których stosunek mężczyzn do kobiet jest bliski 140:1? Nie macie z kim skonsultować swoich rowerowych tematów, a może po prostu nudno wam, gdy faceci mędrkują na jakim to sprzęcie nie jeżdżą zamiast skupić się na tym co naprawdę ważne – jeździe na rowerze! A co po rowerze? Znowu ta kiełbasa i to samo tanie piwo z jego kolegami? Nie tym razem! Rowerowe kino plenerowe, SPA, kraftowe piwka, SPA, sauna, SPA – a to tylko wieczorna część wyjazdu!

Tak na prawdę ciężko opisać, co dla was mamy – bo przede wszystkim jest to rowerowa pasja w trzy dniowej pigułce. Będziemy przechodzić przez wszystkie aspekty rowerowej grawitacji, a jedynym wymaganiem w stosunku do was jest to, byście przyjechały do nas z otwartą głową. Nie ważne na jakim sprzęcie, z jakim doświadczeniem i umiejętnościami. KLIMAT to coś co wspólnie stworzymy i czym będziemy żyć przez ten wspaniały weekend!

Pogoda jest zamówiona, 25 stopni, lekki wiaterek, 15 minutowa mżawka każdego ranka, specjalnie żeby zwilżyć trasy i pozbyć się kurzu. (P.S. To prawda, znamy lokalnych szamanów)

 

 

Plan

Oficjalne wytyczne znajdziecie kawałek niżej w linku odsyłającym do naszej strony – mtbacademy.pl, ale to co najważniejsze powinno zostać powiedziane tu i teraz. Tak więc…

Jadąc na nasze wesołe szkolenie musicie być gotowe na

  • spotkanie z przystojniakami ze Specialized MTBAcademy (kto to będzie? Cv, oraz pakiety zdjęć opublikujemy wkrótce) 

 

 

  • sesja zdjęciowa ze znanym i lubianym Panem fotografem Mateuszem „Szachem” Szachowskim. Ktoś chce nową profilówkę na feja, albo tonę contentu na insta-bloga?? Załatwione!

https://www.instagram.com/p/BxJ-wsGA2pK/

 

 

  • SPA – Tak jest drogie Panie. Mamy dla was SPA z sauną i wszystkim czego tylko dusza zapragnie. Tak więc po rowerze – szybka regeneracja, a potem wspólna impreza kino, konkursy, gadżety – czym chata bogata.

 

 

Dokładnie o planie wyjazdu przeczytacie na naszej stronie o tutaj: Specialized Women’s Trail Days

Uczestniczka szkolenia grupowego w Kluszkowcach!

 

Tak jak już powiedzieliśmy to wyjątkowe szkolenie dla wyjątkowych osób. Jeśli po przeczytaniu tego skróconego opisu wiesz, że wpasujesz się w naszą wizję rowerowego klimatu – nie czekaj. Zadzwoń, dopytać, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. A jak nie masz pytań to wysyłaj maila i widzimy się w Kluszkowcach. Do zobaczenia!