Na Harendzie można się obłowić

Na Harendzie można się obłowić

Już w najbliższy weekend (piątek i sobotę) spotkamy się na zakopiańskiej Harendzie. O tym co będzie się działo na miejscu pisaliśmy już wiele razy, wiec tym razem oszczędzimy wam informacyjnego spamu. Za to chcemy przypomnieć, że podczas tego wyjazdu będzie można się nieźle obłowić – i nie chodzi nam w tym momencie o siniaki…

Jeśli wróciłeś właśnie ze stacji kosmicznej ISS i nie bardzo wiesz, że lada moment rusza Joy Ride Night Downhill na Harendzie, to weź się w garść i zanim zaczniesz pakowanie rzuć okiem na więcej przydatnych informacji.

Koszulka-Jubileuszowa

Wracając do pamiątek z Zakopanego – jak zapewne wiecie w stolicy Tatr można sobie kupić wiele fajnych pamiątek. Ciepłe kapcie, ciupaske, albo smaczne oscypki… No dobra, bądźmy poważni. Z okazji zawodów na Harendzie będzie można pokusić się o kilka fajnych suwenirów – jedne będą smakowitym kąskiem dla łowców okazji, inne nagrodą za ponadprzeciętną formę i styl jazdy. O co kaman? O tym niżej.

Jeśli jesteś łowcą okazji, to…

Powinno cię zadowolić to, co znajdziesz na rowerowym outlecie Mitko. W ramach tego nowego przedsięwzięcia będziecie mogli poszperać w asortymencie wielu znanych marek (Fox, Slope, Foog, Joy Ride Clothing, i wielu innych) i w przekozackiej cenie wyrwać sobie jakiś pamiątkowy gift. Przykład? Np. 2 koszulki Foxa w cenie jednej, albo t-shirty Joy Ride Clothing za 25 ziko).

Jeśli jesteś stylowczykiem-racerem, to…

Raczej nie będziesz się krzątał po stoiskach, tylko efektywnie wykorzystasz czas na trasie. I nie chodzi jedynie o nocny downhill, ale konkurs whipów, który odbędzie się na dolnej hopce. Wybicie zostało już lekko poprawione (dokonał tego Janek Kiliński), więc o dobre loty nie ma się co martwić. Popracujcie tylko nad whipem, bo warto. Firma Korsarz zrobi niezłe show, którego idealnym dopełnieniem będą wasze stylowe whipy. Potem już tylko okładki gazet, sława i jeszcze więcej nagród.

img_0723

A jeśli nie lubisz rywalizacji, za to wygłupy bardzo, to…

Nie przejmuj się napinką kolegów. Przebierz się za coś, co sprawi, że jury oszaleje ze śmiechu/zachwytu. Dlaczego warto zrobić z siebie heheszka? Bo do wygrania są 3 bony na 200 pln, które mogą sprawić, że tego wieczoru będziecie prawdziwymi wodzirejami.  Oczywiście mamy na myśli klasyczne, smakowite czekolady pitne, które na miejscu zaserwuje ekipa Wedla.

Bo co dzieje się w La Scandale, zostaje w La Scandale…