MTBacadaemy – poznaj ekipę szkoleniowców

MTBacadaemy – poznaj ekipę szkoleniowców

Jak zapewne wiecie – od niedawna nasza działalność poszerzyła się o szkolenia z jazdy na rowerze mtb. Ten krok wymagał nie tylko odwagi, ale też odpowiedniej strategii. Niezbędne było także zbudowanie odpowiedniej kadry dydaktycznej, która w odpowiedni sposób przekaże wiedzę związaną z jazdą, nie stroniąc przy tym od humoru i dobrej zabawy.

 

Ekipa szkoleniowców MTBacademy jest liczna i bardzo zróżnicowana. Jej głównym spoiwem jest miłość do jazdy na rowerze. Poniżej przedstawiamy sylwetki rowerowych nauczycieli, którzy poprowadzą zajęcia w różnych lokalizacjach i z różnej tematyki. Oprócz zdjęcia dorzucamy także małe bio.

MTBacademy ->  fanpage i najświeższe newsy (klik), oficjalna strona i pełna oferta szkoleń (klik).

 

Piotrek „Kraja” Krajewski

1

BIO:  Mistrz Polski MTBMX w kategorii Dirt Pro z 2014 roku. 24 letni mieszkaniec Warszawy, który jeździ na rowerze od 12 lat, z czego od 2008 profesjonalnie. Specjalista od wysokich lotów i technicznych ewolucji. Podczas kursów czerpie ogromną przyjemność, widząc uśmiechnięte miny kursantów, którzy pokonują swoje bariery i rozwijają umiejętności.

 

Wiktor Mikołajczyk

2

BIO: Kolarstwem grawitacyjnym zajmuje się od momentu otrzymania pierwszego „Reksia” na 5 urodziny. Szkoleniowiec z wykształcenia, absolwent krakowskiego AWF’u. Były zawodnik snowboardcrossu, a obecnie instruktor/trener pracujący w sztabie szkoleniowym kadry narodowej. Na co dzień wiecznie uśmiechnięty i optymistyczny człowiek.

 

Szymon Tasz

3

BIO: Członek ekipy Joy Ride Crew. Jeden z najlepszych twórców tras rowerowych w Polsce – główny konstruktor bike parku na Harendzie i Białce Tatrzańskiej. Od lat związany z branżą rowerową. Zimą instruktor narciarstwa i pasjonat wycieczek skiturowych z freeride’owymi zjazdami.

 

Janek „Elvis” Kiliński

4

BIO: Działacz rowerowy z doświadczeniem zawodniczym w dirt jumpingu. Projektant części rowerowych do kolarstwa grawitacyjnego. Budowniczy tras rowerowych zaangażowany w rozwój Joy-Ride Bikepark w Kluszkowcach. Entuzjasta podróżowania z rowerem, odwiedził sporą część rowerowej Europy.

 

Krystian „Kris” Basiaga

5

BIO: Własciciel Kris Serwis, członek ekipy JoyRide Crew i budowniczy tras. Swoje „kilka” łopat ziemi przerzucił m.in. w Kluszkowcach, Koninkach, K-Trail’sach i kilku innych miejscach w Polsce. „Wujek dobra rada” dla młodych zaczynających przygodę z rowerowym światem. Freerider, włóczykij leśny. Zimą instruktor snowboardu.

 

Szymon „Siara” Syrzistie

6

BIO: Na rowerze górskim od 1993 roku. Pierwszy Mistrz Polski w zjeździe rowerowym, założyciel firmy Joy Ride, organizator imprez rowerowych. Doświadczenie zdobyte w ramach wieloletniej pracy jako instruktor narciarstwa oraz podczas 20’sto letniej kariery zawodniczej przenosi na grunt szkoleń rowerowych.