MTB INSIGHTS – nadchodzi sztos!

Nowy sezon, to nowe plany, ambicje i przygody. To także masa topowych imprez i materiałów filmowych, od których krew buzuje w żyłach. Jednym z nich jest trailer serii pt. „MTB INSIGHTS”, który zerwie wam czapki z głów (ew. peruki). Co ważniejsze – stoją za nim Polacy! Dlatego raz, dwa – siadać i oglądać!

Niedawno w sieci pojawił się wspomniany trailer i po pierwszym oglądnięciu nasza reakcja była jedna – „dawaj to jeszcze raz!”. Film jest treściwy, trwający 3 minuty i co najwazniejsze – mało nudzący! W materiale występują takie tuzy światowego mtb jak: Sam Pilgrim, Steve Peat, Antoine Bizet, Yannick Granieri, Cedric Gracia, Pierre Edouard Ferry, Nico Quéré i wielu innych.

in2

Autorami trailera jest duet Ryys & Adrian Kuciel. Panowie zrobili niezłą petardę, którą ogląda się w zapętleniu po kilka razy. Świetny montaż i muzyka to tylko jedna z zalet materiału. Pełna wersja wjedzie do sieci wiosną 2015. Do tej pory można odgrzewać podrzucany przez nas trailer. Zaręczamy, nikt nie będzie miał ku temu obiekcji.