• Home
  • Ogólne

MOTUL, KENDA, PROX na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

MOTUL, KENDA, PROX na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Chemia, opony, oświetlenie i wiele wiele więcej. Właśnie to, znajdziecie na stanowisku firmy ALJOT, która w swojej ofercie ma marki takie jak: MOTUL, PROX czy KENDA. Zdecydowanie warto wpaść pod ich namiot, ponieważ każdy, (na serio każdy) rowerzysta znajdzie u nich jakiś przydatny gadżet, który po prostu prędzej czy później się przyda! Chcecie wiedzieć więcej o dostępnych markach i samym stanowisku? Zapraszam do lektury: 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o markach KENDA, MOTUL, PROX

MOTUL

Motul, istniejący od 170 lat, to nie tylko znana i ceniona marka w świecie motoryzacji, lecz także źródło ogromnej wiedzy i doświadczenia. Teraz ta wiedza została przeniesiona na grunt rowerowy, gdzie tworzy produkty dedykowane pasjonatom dwóch kółek – od czyszczenia i odtłuszczania po smarowanie i uszczelnianie. Gama produktów pielęgnacyjnych Motul jest absolutnym must have każdego rowerzysty!

PROX

Dodaj sobie mocy z Prox! Marka specjalizuje się w oświetleniu rowerowym, jednak oferuje znacznie szerszą gamę produktów. Bazując na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystując najnowocześniejsze technologie, nasi specjaliści tworzą i testują produkty ProX, aby zapewnić Ci niezapomniane wrażenia podczas każdej rowerowej wyprawy. Dołącz do nas, poczuj się bezpiecznie i komfortowo podczas każdego zjazdu! Z ProX będziesz gotowy na wszystko!

KENDA

Kenda to marka znana i ceniona na całym świecie, oferująca opony do różnych stylów jazdy i warunków terenowych. Bez względu na to, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym zjazdowcem, Kenda ma dla Ciebie opony, które spełnią Twoje oczekiwania. Dlaczego warto wybrać opony zjazdowe Kenda? Opony Kenda są produkowane z wysokiej jakości materiałów i komponentów, co zapewnia ich długą żywotność i doskonałą wydajność. Kenda oferuje szeroki wachlarz swoich produktów. Udoskonala swoje produkty, aby zapewnić Ci najlepsze możliwe wrażenia z jazdy. Szukasz niezawodnych opon zjazdowych do swojego roweru MTB? Postaw na Kendę, markę znaną na całym świecie z wysokiej jakości!

Stanowisko MOTUL, PROX, KENDA na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Jak sami widzicie na powyższym wideo, na oponach KENDY jeździ nawet Brett Rheeder. Wygląda na to, że nie zawsze trzeba się „fiksować” na jedną konkretną markę i czasem warto sprawdzić, jak w terenie sprawdzają się gumy innego producenta. A jeśli chodzi o pozostałe tematy, czyli akcesoria PROXA i czyściki MOTULA, to wszystko będziecie mogli sprawdzić pod namiotem firmy ALJOT. Co więcej przedstawiciele powyższych marek już zapowiedzieli, że be∂ą mieć ze sobą kilka elektryków i rowerowe oświetlenie, które będzie można przetestować w trakcie festiwalu. Wspominali też o jakimś „kole fortuny”, więc spodziewamy się kilku zajawkowych konkursów!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów