Maxxis Polska (i inne bajery) na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Maxxis Polska (i inne bajery) na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Mało kto wie, że za dystrybucję Maxxisa odpowiada ekipa Merida Polska. O ile w tym momencie nie możemy jeszcze potwierdzić, że pod ich namiotem pojawią się najnowsze wyścigówki, które w ostatnich latach zrobiły na nas ogromne wrażenie, to już teraz możemy Wam zdradzić, że na stanowisku nie zabraknie najlepszych na świecie opon, oraz dodatkowych nowości w postaci akcesoriów firm: AEROE, BRYTON, TREEFROG. Więcej info w dalszej części tekstu! 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o Maxxis (i całej reszcie)

Maxxis

Założona w 1967 r. na Tajwanie marka to jeden z czołowych producentów opon na świecie. Wybierają ją miliony rowerzystów na świecie. Są wśród nich absolutni mistrzowie startujący w XC, enduro, downhillu, a także na szosie czy szutrach. Współpraca z asami MTB i nie tylko przekłada się na jakość opon Maxxis. Sprzyjają temu najnowocześniejsze fabryki w branży i autorskie rozwiązania, które kryją się za wieloma zwycięstwami i niezapomnianymi doznaniami na trasie. Bogactwo wariantów bieżnika, mieszanek gumy i zastosowanych technologii wzmacniających oponę pozwala dobrać model Maxxis precyzyjnie do własnych potrzeb, stylu jazdy i warunków pogodowych.

TreeFrog

Bagażniki TreeFrog to innowacyjny sposób na transport rowerów. Wykorzystują wywodzące się z wojskowości przyssawki, sprawne i pewne, z których każda trzyma z siłą 110 kg. Bagażniki TreeFrog pasują do każdego wozu, a ich założenie czy zdjęcie jest błyskawiczne i zajmuje zaledwie kilka minut. Można je zamocować w dowolnym miejscu dachu, na klapie bagażnika czy tylnej klapie aut typu kombi, jeśli tylko miejsce na to pozwala. Szklany dach również będzie dla nich odpowiednim miejscem montażu. Stosując się do zasad montażu TreeFrog, można być pewnym o swój rower w transporcie.

Aeroe

Aeroe to producent innowacyjnych bagażników, które pasują do każdego typu roweru. Bagażnik Aeroe można szybko zamontować na posiadanym rowerze i uczynić z niego rower wyprawowy, nawet jeśli to model typu full suspension z regulowaną sztycą. Bagażniki i dopasowane do nich torby tej marki zostały zaprojektowane i przetestowane w wymagających warunkach w Nowej Zelandii. Dzięki nim bikepacing i turystyka rowerowa stają się łatwiejsze i dostępniejsze nawet dla tych, którzy nie posiadają specjalnego roweru na wyprawy.

Bryton

Bryton sukcesywnie umacnia swoją pozycję wśród najlepszych i najpopularniejszych komputerów rowerowych na świecie. Komputery Bryton doceniają nie tylko zawodowi kolarze, ale także miłośnicy amatorskiej jazdy na szosie i w terenie. Pomaga w tym świetna funkcjonalność tych urządzeń oraz ich niezrównany stosunek jakości do ceny. Marka Bryton zapewnia innowacyjne produkty dla każdego pasjonata dwóch kółek, zarówno do treningów, jak i turystyki rowerowej, zachwycające bogactwem funkcji i czasem działania na jednym ładowaniu baterii.

Stanowisko Phinance na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć! (film na zachętę)

CIEKAWOSTKA: Nasza ulubiona opona – Maxxis Minion obchodzi w tym roku swoje 20-urodziny. Wychowały się na niej dwa pełne pokolenia fanów najbardziej ekstremalnych odmian kolarstwa górskiego. Kawał niezwykłej historii. W każdym razie. Czas płynie, a nikt na świecie nie jest w stanie przebić przyczepności oferowanej przez Miniony. Testowaliśmy, szukaliśmy, próbowaliśmy, ale razem z naszym oponowym ekspertem Maciejem Jodko zgodnie uznaliśmy, że konkurencja jest narazie daleko w tyle. Nie wierzycie? Wpadnijcie pod namiot Meridy w trakcie naszej imprezy, dokonajcie zakupu laczków w najlepszej specyfikacji i przekonajcie się na własnej skórze czym jest prawdziwa przyczepność. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów