Marzec na skitourach – zapraszamy do wypożyczalni nart i snowboardów w Zakopanem

Marzec na skitourach – zapraszamy do wypożyczalni nart i snowboardów w Zakopanem

Nie samym rowerem człowiek żyje! Przynajmniej w Zakopanem, bo z tego co nam wiadomo, to w pozostałych regionach Polski ze śniegiem raczej krucho. W każdym razie, chcieliśmy was poinformować, że w tym sezonie wystartowaliśmy z zupełnie nowym projektem – zimową wypożyczalnią sprzętu narciarskiego, snowboardowego i oczywiście skitourowego. Wszystko wskazuje na to, że świeży śnieg, który spadł w Zakopanem zapewni nam maksymalną frajdę na cały marzec. To idealny moment na pierwszą skitourową przygodę, więc wpadaj do naszego punktu, który znajduje się w Hotelu Aries – nowe deski i narty Rossignola czekają! 

Marzec – sezon na skitoury!

Niektórym może się wydawać, że zima powoli dobiega końca. Prawda jest jednak taka, że prawdziwy sezon skitourowy dopiero nabiera tempa. Po poważnych problemach ze stabilnością pokrywy w styczniu i lutym, sytuacja w górach w końcu się ustabilizowała. Obecnie na „twardy podkład” spadło sporo świeżego śniegu, który po prostu czeka na łowców górskich przygód. Oczywiście w górach zawsze trzeba uważać, ale lepszych warunków na rozpoczęcie swojej skitouringowej przygody, chyba już w tym sezonie nie będzie. Prognoza na najbliższy weekend również zapowiada się obiecująco. Lekki minus i pełne słońce – kiedy, jak nie teraz? Skontaktuj się z nami, żeby zarezerwować sprzęt! Dzwoń na numer 602 631 252, lub ślij maila na adres wypozyczalnia@joyride.pl Jeśli jesteś w Zakopanem, wpadaj do naszego punktu w hotelu Aries. (Mariusza Zaruskiego 5, wejście od strony parkingu) 

O nas

Naszą markę kojarzycie prawdopodobnie z kolarstwem grawitacyjnym. Nie ma w tym nic dziwnego i już wyjaśniamy, jak to się stało, że nagle widzicie nas w nieco nietypowym, narciarskim wydaniu…

Cały nasz pomysł na zawody rowerowe wystartował z jednego prostego powodu. Od kiedy pamiętamy, każdą wolną chwilę spędzaliśmy właśnie na rowerach. Jeździliśmy, budowaliśmy trasy, organizowaliśmy zawody – zmontowanie ekipy, która zaczęła się tym zajmować profesjonalnie było więc dla nas naturalne.

Sytuacja wygląda bardzo podobnie w przypadku naszych nowych projektów, takich jak wypożyczalnia sprzętu narciarskiego w Zakopanem. Wychowaliśmy się w górach, a na nartach zaczęliśmy jeździć, jeszcze zanim nauczyliśmy się chodzić. Większość z nas startowała w zawodach narciarskich lub zbierała doświadczenie szkoląc początkujących amatorów białego szaleństwa.

Przez ostatnie lata, bacznie przyglądaliśmy się temu jak rozwija się lokalne środowisko i dzięki wsparciu najlepszych marek, stworzyliśmy miejsce o jakim zawsze marzyliśmy. Od początku wiedzieliśmy, że nie chcemy organizować kolejnej wypożyczalni z byle jakim sprzętem i słabą obsługą. Wierzyliśmy, że doświadczenie, które zbieraliśmy przez lata, umożliwi nam zbudowanie miejsca, które narciarze i snowboardziści będą odwiedzać z przyjemnością, miejsca, do którego będziecie chcieli wracać!

Właśnie tak powstała wypożyczalnia narciarsko-snowboardowa (a w lecie rowerowa) Joy Ride w Zakopanem.

Sprzęt

Co znajdziecie w naszej wypożyczalni? Chyba łatwiej zapytać czego w niej nie znajdziecie! Ponieważ do każdej sprawy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i nie uznajemy kompromisów, w naszym punkcie znajdziecie nowoczesny sprzęt z najwyższej półki. Zdecydowaliśmy się na współpracę z marką Rossignol, ponieważ od lat testowaliśmy jej produkty i zgodnie stwierdziliśmy, że najlepiej spisują się w każdych warunkach. Cały sprzęt, który mamy w wypożyczalni jest NOWY i został zakupiony z kolekcji przygotowanej na sezon 2022!

  • Skitouring: Kompletny sprzęt z najwyższej półki – specjalistyczne narty, buty, kaski, teleskopowe kije (narty 152 – 175)
  • Narciarstwo: Pełne komplety (narty, buty, kije, kaski) sprzętu dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Poza klasycznymi nartami, mamy też narty klasy „premium”, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających narciarzy.  (80 – 177)
  • Snowboard: Pełne komplety (deska, buty, kaski) sprzętu dla dorosłych

Cennik

Kontakt

Żeby dokonać rezerwacji:

  • zadzwoń na nasz numer 602 631 252
  • prześlij maila na adres wypozyczalnia@joyride.pl
  • wpadaj do naszego punktu w hotelu Aries. (Mariusza Zaruskiego 5, wejście od strony parkingu)

Lub skontaktuj się z nami przez social media: