Mariusz Jarek Edit: Flow Time

W Polsce możemy podziwiać wielu doświadczonych i utalentowanych riderów. W tej elitarnej grupie są jednak jednostki, które swoim stylem jazdy wychodzą przed szereg. Jednym z takich asów jest Mariusz Jarek – zwycięzca tegorocznego Best Whip Contestu podczas Joy Ride BIKE Festu. Oto jego demo, które powali was na kolana.

Mariusz Jarek (fanpage znajdziesz tutaj) znany jest przede wszystkim jako zawodnik 4x. W jego kilkuletniej karierze były też przelotne romanse z „dużym” rowerem. Jednak rider z Nysy zawsze wracał do poczciwego hardtaila, który najbardziej pozwalał mu zdefiniować swój bardzo uniwersalny styl jazdy. W tym sezonie Mariusz postanowił sprawdzić sił w enduro – pod jego władanie trafił piękny Trek Slash 9. Na efekty przesiadki na rower z pełnym zawieszeniem nie musieliśmy czekać długo. W zasadzie zaczęło się od stuntów z przymrużeniem oka, które prezentowały niebagatelne skillsy Mariusza. Potem był wspomniany w lidzie Joy Ride BIKE Fest i spektakularne whipy, które zapamiętał każdy uczestnik i widz.

Joy Ride Staronphoto low res  3I0A5906 maja 15, 2015

Oto większa porcja stylowej jazdy w wykoananiu Mariusza. Zasiadajcie wygodnie i podziwiajcie pierwszą część serii. Pierwszy odcinek to „Flow Time”, czyli coś na pograniczu enduro i freeride’u, ale z dużą dawką dociągniętych whipów i table topów. W przyszłości zaprezentujemy też pozostałe odcinki nagrywane m.in. na dircie, czy bike parkowych trasach.

Za produkcję filmu odpowiedzialne są: 9zero studio i WingFilms.