Marin Bikes – Misja Joy Ride 2019

Ekipa Marin Bikes chyba wzięła sobie do serca słowa – „albo grubo, albo wcale”, bo po raz kolejny pokaże się na festiwalu i to od tej najlepszej strony!

Marin Team

TAM TADADAM!!

Z ogromną radością chcemy wam przedstawić dwie niezwykłe osoby, które w tym roku pojawią się na naszym Festiwalu!

Morgan Such – Francuzka riderka, z którą w tym roku nasze, polskie dziewczyny będą mogły zmierzyć się w Enduro! Niejednokrotnie udowodniła już, że jeździ co najmniej tak dobrze jak wygląda, tak więc szykuje się nam ciekawa międzynarodowa rywalizacja!

https://www.instagram.com/p/Bv9S8fbg6TL/

 

Nikki Whiles – ten Pan robił sztuczki na endurówkach zanim to było modne! Prezentujący brytyjski, surowy styl rider zawstydzi z pewnością nie jednego z „localsów”. Czego możemy się po nim spodziewać? Na pewno wysokich lotów, i gruuubych whipów!

Nikki Whiles i stylowy no-hander

Właśnie, a propos Whipa..

 

Marin Best Whip Contest. 

Podobnie jak w ubiegłym roku, Marin objął patronat nad whip off’em. Jeżeli cały poprzedni sezon ostro trenowaliście latanie bokiem, to chyba nie znajdziecie lepszego miejsca na prezentacje swoich umiejętności niż Festiwal w Kluszkowcach! W tamtym roku Matt Jones – rider Marin’a był jednym z sędziów tej konkurencji, a udział w niej wziął nawet Szymon Godziek! Czy w tym roku uda się nam przebić to co działo się rok temu? Łatwo nie będzie, ale zrobimy co w naszej mocy! Marin znów wystawił jednego ze swoich prosów. Nikki, z całą pewnością wie jak powinien wyglądać stylowy whip!

Stylóweczka!

 

Jeśli oglądaliście ostatnie Q & A na kanale Godziek Brothers, to pewnie wiecie, że ma się u nas pojawić również Szymon Godziek. Ktoś chce polatać z zawodnikami Marin’a i najlepszym Polskim riderem?

Link QA: https://www.youtube.com/watch?v=uFzP1lwHzXE&t=2313s

 

Jak zawody – to nagrody. I znów Marin poszedł na całość. Za najlepszego Whipa możecie w tym roku zgarnąć przesławną dirtową ramę Marin Alcatraz. To na niej Matt Jones startuje podczas Crankworxów i innych imprez. Dzięki pomocy Jonesa inżynierowie Marina zaprojektowali ramę, na której wykonano jeden z najbardziej szalonych przejazdów w historii MTB. Ktoś jeszcze nie widział  „Frames of mind”?

Link do filmu: https://youtu.be/NfLVVJOuY5M

Marin Alcatraz

Testy

Jak łatwo się domyślić, poza zawodnikami, Firma Marin Bikes zaprezentuje na festiwalu swoje najlepsze rowery! Czego możecie się spodziewać w tym roku? W teamowym namiocie nie zabraknie rowerów enduro, trail, a także hardcorowego sztywniaka „San Quentin”. Co ciekawe, spora część zawieszonych rowerów Marina dostępna jest w bardzo atrakcyjnych cenach. Zdecydowanie warto wpaść na stanowisko i co nieco pogadać, zwłaszcza jeśli szukacie pewnego roweru w dobrej kasie! Co więcej, jak co roku poza oglądaniem sprzętu będziecie mogli przetestować go w realnych warunkach! Mam nadzieję, że nie trzeba was bardziej przekonywać.

Marin Hawk Hill – turbo rower w turbo kasie! 5799 zł

 

Nie sprzęt a technika.. Czyli Matt Jones i hardcorowy sztywniak Marin San Quentin!

Ekipa z marina dała czadu w zeszłym roku!

Kto nie widział ten nadrabia: https://www.youtube.com/watch?v=HjyDv3Hdx3Q

A kto widział, temu przypominamy dzięki komu możemy w tym roku zorganizować festiwal!

Sponsorzy: Garmin, Specialized, Marin, Maxxis, Fox, Karcher, Shimano
Sponsor skrzydeł dla zawodników: Redbull
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Nadleśnictwo Krościenko, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, INFOGRAM.pl, TVP Kraków.
Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BT Project, Polish 4x open,
72D, Velo Małopolska