„Maniek to się kameruje” – kamery Insta 360 na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

„Maniek to się kameruje” – kamery Insta 360 na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Jeśli chcesz nagrać jak Pan Paweł, albo jakikolwiek inny Pan będzie skakał, to przyda Ci się kamera. Porządna, sportowa kamera, którą na pewno znajdziesz na stanowisku ekipy Insta 360. Rozwiązania proponowane przez tą firmę zyskują coraz większa popularność na rynku, bo naszym zdaniem, w przeciwieństwie do innych firm Insta 360 nie próbuje upodobnić się do konkurencji. Kamery tej marki oferują zupełnie inną jakość i wyłamują się ze schematów. Zaciekawieni? Czytajcie dalej! 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o marce Insta 360

Insta 360:

Insta360 powstało z chęci stworzenia lepszego sposobu na dzielenie się doświadczeniami. Kamery Insta360 to urządzenia, za pomocą których możesz pokazać całemu światu wspaniałe chwile. Masz szalone pomysły, które chcesz wprowadzić w życie? Wykorzystaj nasze sprzęty, które pozwolą Ci uchwycić magię w każdym ujęciu. Co więcej, już ponad 134 miliony zdjęć i filmów zostało wykonanych przez urządzenia Insta360!

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko kamery, które sprawdzą się do codziennego nagrywania, ale także kamery profesjonalne, gimbale i dedykowane akcesoria. Co nas wyróżnia? Doskonała jakość obrazu, która jest niezależna od panujących warunków. W nowych modelach znajdziesz narzędzie AI Highlights Assistant. Wybiera ono automatycznie najciekawsze ujęcia, które możesz przejrzeć i połączyć w jedno bądź wybrać tylko kilka najlepszych. Inteligentny asystent zaś usunie resztę, aby zaoszczędzić miejsce. Z Insta360 możesz uwolnić swoją kreatywność! Przy pomocy Stats Dashboard z łatwością zintegrujesz swoją kamerę ze smartwatchem — podziel się na kolejnych filmach swoją prędkością czy lokalizacją! Nasze sprzęty to także niezawodna stabilizacja, wodoodporna konstrukcja i obiektywy producentów Leica.

Z nami możesz realizować najśmielsze pomysły na filmy, ponieważ prowadzimy także projekt Think Bold Fund. Jeśli masz ciekawe pomysły na filmy lub już takie stworzyłeś, możesz dostać dofinansowanie na jego stworzenie albo otrzymać sprzęt od Insta360! Z nami rozwiniesz swoją kreatywność.

Insta 360 na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Na stanowisku Insta 360 chłopaki, którzy wiedzą o swoich kamerach dosłownie wszystko przedstawią Ci topowe kamery i gimbala Będą to między innymi:

– kamera Ace Pro, która oferuje nagrywanie wysokiej jakości filmów 8K oraz robienie zdjęć 48 MP;
– kamera X3 z możliwością rejestracji materiałów w 360-stopniowym zakresie w wysokiej jakości;
– kamera GO3 oferująca nagrywanie ultraszerokich ujęć w 2,7 K, ważąca tylko 35 g i mierząca zaledwie 5,5 cm;
– gimbal Flow do telefonów z 3-osiową stabilizacją i technologią śledzenia AI.

Będziesz mógł je nie tylko zobaczyć, ale także przetestować! Dajemy Ci możliwość nagrywania nimi, a później montażu filmików w aplikacji Insta360app. Przekonaj się sam, jakie to proste!

To jednak nie wszystko! Na stanowisku znajdziesz także akcesoria — przede wszystkim jednak akcesoria rowerowe, które będzie można obejrzeć, ale również zamontować do kamerki i przetestować. Zobacz, jak wszystko ze sobą współgra!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów