Mamy to – Małopolska Joy Ride Festiwal 2019 Przechodzi do Historii!

 

Kurz na trasach i emocje nie z tej ziemi powoli opadają. Ciężko ubrać w słowa to co działo się na Małopolska Joy Ride Bike Festiwal’u przez ostatnie trzy dni. Ponad 1000 zawodników mierzyło się w 8 różnych konkurencjach na stoku w Kluszkowcach i okolicznych trasach. Były wycieczki, szkolenia, konkursy, piękna pogoda i oczywiście byliście Wy. Rowerzyści, którzy są definicją festiwalu. Rower, uśmiech, pozytywna energia – czego chcieć więcej?

 

 

 

Rekord frekwencji.

Mimo fatalnych prognoz pogody i śniegu, który jeszcze kilka dni temu zalegał na stoku, mamy nieprawdopodobny rekord frekwencji! Liczba zawodników, kibiców, fotoreporterów – osób, które kochają rowery przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Wkrótce podamy dokładne liczby, ale było was tyle, że ciągle siedzimy i liczymy!

 

 

Najlepsza na świecie rowerowa rodzina.

Byli u nas wszyscy – jedni z najlepszych na świecie dirtowców – Bracia Godziek, Morgan Such – enduro mistrzyni z teamu Marin Bikes, a nawet narciarz Andrzej Bargiel. Co sprawia, że co roku nasz festiwal cieszy się coraz większym zainteresowaniem? Chyba to, że jest przygotowywany przez rowerzystów dla rowerzystów. Sami kochamy rowery, jeździmy na nich od lat, ale to właśnie Wy – najbardziej niezwykli na świecie uczestnicy naszego festiwalu jesteście dla nas największą motywacją. Bez was nie mieli byśmy czego organizować. Mimo, że czasami nie jest łatwo – kochamy to robić! Dziękujemy za każdą zbitą piątkę i każdy uśmiech, który skierowaliście w naszą stronę. Czy czegoś żałujemy? Tylko tego, że nie mogliśmy z wami pojeździć!

 

 

Co dalej?

Niektórzy mogli by powiedzieć – „Dość, lepiej już tego nie zrobią”, ale my wiemy, że stać nas na więcej. Prawdę mówiąc, już w trakcie tegorocznego festiwalu wyciągamy wnioski z popełnionych błędów i planujemy następny festiwal. Powiemy wam coś w sekrecie.. BĘDZIE JESZCZE LEPIEJ, WIĘCEJ, WYŻEJ. Trzymajcie rękę na pulsie, bo będziemy was informować na bieżąco. Wkrótce na stronie pojawi się obszerna relacja, a jak tylko zamkniemy wszystkie tematy, zaczynamy planować Joy Ride Festiwal 2020. Ależ pięknie to brzmi…

Wyniki

Wszystkie wyniki znajdziecie na naszej stronie w poprzednim poście o TUTAJ!

 

 

Na koniec podziękowania dla patronów, sponsorów, ludzi dobrej woli. Bez was nie dali byśmy rady! 

Partner tytularny: Małopolska
Sponsorzy: Garmin, Specialized, Marin, Maxxis, Fox, Karcher, Shimano, BIKE by SG
Sponsor skrzydeł dla zawodników: Redbull
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Nadleśnictwo Krościenko, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, INFOGRAM.pl, TVP Kraków.
Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BT Project, Polish 4x open,
72D, Velo Małopolska