Małopolska na rowery

#MalopolskaNaRowery – to hasło nie jest przypadkowe, a pod żółtym namiotem przygotowano dla Was mnóstwo atrakcji, w tym rower do zgarnięcia!

W trakcie Joy Ride koniecznie zajrzyjcie do żółtego namiotu „Małopolska na rowery”, na którym będą na Was czekać bezpłatnie mapki z trasami rowerowymi i woda mineralna Kryniczanka. #malopolskanarowery jest dla Was 23 września od godz. 12 oraz  24 września od godz. 9.

gadżety 2

Możecie też wziąć udział w quizie wiedzy na temat Małopolski. Dla wszystkich osób, które podejmą wyzwanie przewidziane są nagrody. Będziecie mogli sprawdzić swoją wiedzę z różnych dziedzin – turystyki, historii, legend, kultury, życia wybitnych postaci związanych z Małopolską, a także z wiedzy o samorządzie województwa. Pamiętajcie, że zawodnik, który najlepiej poradzi sobie z quizem zgarnia rower! Wręczenie nagrody głównej planowane jest w godz. 20:40 – 21:30. O szczegóły pytajcie na stoisku Małopolski. #malopolskanarowery.

Superior XC 819

Do czego jeszcze można wykorzystać pracę nóg? Podczas Joy Ride Night Downhill 2017 na stoisku Małopolska 23 września od godz. 12 czekać będą na Was pyszne owocowe koktajle. Warunek? Każdy musi wykręcić go samodzielnie przy pomocy blenderbike i siły własnych mięśni!

Nowy-2

 

PRZYJACIELE FESTIWALU
Organizatorzy: Miasto Zakopane, JR Events, Zakopane.pl
Partner: Województwo Małopolskie
Sponsorzy: Maxxis, Fox, Kärcher, Onex Tattoo, BUKOVINA Resort
Skrzydeł zawodnikom doda Red Bull
Roweryrolki.pl
Superior