Małopolska Joy Ride Zakończenie Sezonu 2019 – Zapisy Wystartowały!

Małopolska Joy Ride Zakończenie Sezonu 2019 – Zapisy Wystartowały!

 

Głodni wrażeń? I bardzo dobrze! Bo Małopolska Joy Ride Zakończenie Sezonu zbliża się wielkimi krokami! Tym razem, poza kolejnym sezonem “w siodle” będziemy świętować coś jeszcze! Zawodnicy z całej Polski, a spotkają się na zakopiańskim stoku by wspólnie uczcić dwudziestolecie Mistrzostw Polski w zjeździe! Ten piękny jubileusz, najlepiej spędzić aktywnie, w towarzystwie najlepszych, rowerowych znajomych!  Przez cały weekend 20-22 września, będziemy rywalizować w różnych konkurencjach, a wieczory spędzimy tupiąc nóżką w klubach!

Link do zapisów: 

https://system.timedo.pl/joyride2019/pl/panel

 

 

Co dla was mamy?

Równoległe ściganie w Kärcher dual-slalomie – na specjalnie przygotowanej trasie! Nic nie dostarcza takich emocji jak walka ramię w ramię, niejednokrotnie z najlepszymi kumplami!

 

Nocny zjazd – jedyne takie zawody w Polsce! Jeśli zwykły zjazd nie jest dla was wystarczająco ekstremalny, to lećcie na zakupy i kupujcie latarki i lampki! W sobotę – gdy tylko zapadnie zmrok, najlepsi zawodnicy rozpoczną rywalizację w ostatniej odsłonie Pucharu Polski i to po ciemku!

 

Whip Contest – obłędne show, w trakcie którego riderzy spróbują zaimponować wam niezwykle widowiskowymi skokami! Kto poleci bardziej “bokiem” – ten wygra! Całe show naszpikowane będzie pokazami pirotechnicznymi i głośną muzyką! Nie może was tam zabraknąć!

Red Bull Zjazd Bez Łańcucha – pamiętajcie, żeby na sobotnią imprezę ruszyć z odpowiednią taktyką, bo w niedzielny ranek, zrywamy łańcuchy i ścigamy się bez napędu!! Czy Sławek Łukasik obroni tytuł z przed roku? A może ktoś nowy powtórzy niesamowity wyczyn Aaron’a Gwin’a?

 

 

Zjazd w przebraniach! – jedyne ograniczenie, to wasza kreatywność! Pamiętajcie, że człowiek mumia z papieru toaletowego już nie robi na nas wrażenia!

Longest Jump Contest! – Zasady są proste, kto poleci dalej, ten wygrywa!

 

 

Gdzie: Stok Harenda Zakopane

Kiedy: 20 – 22 Września 2019

Organizator: Joy Ride

Sponsor tytularny: Małopolska

Sponsorzy: Kärcher, Red Bull, Maxxis, Fox

Współorganizatorzy:
4Xopen
Xtrails
PZKOL
Patroni medialni:
BikeBoard
Podhale 24
Downhill 24
Giga sport
Tygodnik Podhalański
INFOGRAM.pl
TVP Kraków.

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.joyride.pl

Oraz w naszych social mediach Instagram @joyridepl Facebook JoyRide

 

Do zobaczenia na Harendzie!