ZgŁOŚ SIĘ NA FESTIWAL JAKO WYSTAWCA I BUDUJ Z NAMI NAJPIĘKNIEJSZĄ IMPREZĘ ROWEROWĄ W POLSCE!

To prostsze niż Ci się wydaje!

Do Kluszkowiec do sezon przyjeżdża ponad 50 wystawców, którzy są lokalnymi dystrybutorami topowych marek oraz właścicielami mniejszych, lokalnych firm „około-rowerowych”. Na targach można znaleźć wszystko – od rowerów testowych, przez profesjonalną odzież, aż do gadżetów, złotych, gazowanych napojów izotonicznych do stref, w których oferowane są darmowe szkolenia czy konsultacje na temat ubezpieczeń sportowych.

Ale! Handlowanie oraz budowanie pozytywnego wizerunku wokół swojej marki to jeszcze nie wszystko. Ponieważ wystawcy tworzą z nami miasteczko festiwalowe stanowiące serce całej imprezy, co roku staramy się pomóc im nawiązać kolejne kontakty w trakcie wieczornych integracji. Jak wiadomo robienie interesów jest najskuteczniejsze właśnie przy ognisku i grilu. Gdy po całym dniu można w końcu ściągnąć profesjonalną zbroję i szczerze pogadać o biznesie, tworzą się pomysły w wyniku których dochodzi do prawdziwych rewolucji!

W tym roku miasteczko przygotowane dla wystawców zostało podzielone na dwie strefy: Premium – najbardziej atrakcyjne miejsca tuz przy wyciągach, restauracji i samym sercu wydarzeń oraz podstawowa, z miejscami nieco oddalonymi od epicentrum całego zamieszania. Żeby zgłosić się na imprezę i wystawić swoje produkty na naszych targach wystarczy uzupełnić dostępny poniżej formularz i czekać na kontakt ze strony naszego biura. Nie masz się czego obawiać. Nasza ekipa wprowadzi Cię w festiwalowy świat bez zbędnego stresu i nerwów. Na miejscu pomożemy Ci z rozstawieniem namiotu, zapewnimy prąd i wszystko, czego będziesz potrzebować. Sprawdź ofertę i czym prędzej wyślij zgłoszenie przez ankietę, miejsca w strefie premium zostały prawie w całości zajęte!

Sprawdź kto pojawi się w Kluszkowcach w sezonie 2023:

Na festiwalu w Kluszkowcach organizowane są największe targi sprzętu rowerowego w Polsce. Każdy uczestnik imprezy może przetestować kilkanaście z ponad 200 rowerów i zrobić konkretne zakupy na ponad 50 różnych stanowiskach z odzieżą, akcesoriami, ochraniaczami i gadżetami. Na naszą imprezę zjeżdżają się najwięksi dystrybutorzy sprzętu rowerowego tacy jak Canyon, Specialized, Marin czy Orbea. W alejce targowej nie zabraknie również mniejszych lokalnych brandów, które poza wyprzedażowymi cenami przygotują dla was całe mnóstwo dodatkowych konkursów i atrakcji. Sprawdź listę marek, które potwierdziły swoją obecność poniżej: