Małopolska Joy Ride Festiwal 2021 – Wystawcy CZ II.

Małopolska Joy Ride Festiwal 2021 – Wystawcy CZ II.

Rowery testowe, kaski i ochraniacze z najwyższej półki, customowe części, rowerowa biżuteria i ciuchy – to wszystko i dużo, dużo więcej znajdziecie na stanowiskach ze sprzętem w naszym festiwalowym miasteczku! Myśleliście, że w tym roku uda się rozegrać naszą imprezę w budżetowym stylu? Nic podobnego! Rozbijajcie skarbonki, proście żony, mężów, rodziców o kieszonkowe i wpadajcie na targi na Małopolska Joy Ride Festiwal 2021! Przed wami druga piątka wystawców: 

1. The Trail

Czy ktoś z was jeszcze nie zna tego pozytywnego wariata? Mowa oczywiście o Estim, który jest założycielem, prezesem, władcą i ekspertem jakości w swojej firmie. W namiocie „The Trial” znajdziecie coś naprawdę ciekawego i nietuzinkowego – ekipa zaprezentuje Wam szeroki wybór oddychających skarpet rowerowych z i bez protektora kostki, karbonowe osłony suportu i rury dolnej ramy, bluzy rowerowe, chemię rowerową, błotniki oraz odpowiednio wyciętą, uniwersalną folię ochronną na ramę i amortyzator. Wszystkie produkty, które są sygnowane nazwą TheTrail produkowane są w Polsce. Ekipa TT przykłada dużo uwagi do jakości wykonania swoich artykułów. Oni nie boją się napisu WYPRODUKOWANE W BIELSKU-BIAŁEJ! 

2. Banana Bikes

Na stoisku Banana-Bikes będzie można zobaczyć oraz porozmawiać o najnowszych produktach, które znajdują się w ofercie firmy. Przez cały okres festiwalu ekipa BB będzie prezentować nowości poszczególnych producentów na rok 2021. Dodatkowo klienci będą mieli możliwość dokonania zakupów części z regularnej oferty. Team Banana Bikes zapowiedział też wyprzedaż ubrań RoyalRacing, w których od lat jeżdżą największe gwiazdy sportów rowerowych jak na przykład Steve Peat. 

Podsumowując: jeśli szukacie ciekawych, nietuzinkowych marek, rowerowej biżuterii z najwyższej półki lub chcecie w końcu wyposażyć się w najbardziej stylowe rowerowe ciuchy, koniecznie musicie odwiedzić to stanowisko. Banana Bikes – polecamy serdecznie!

3. O’neal, Azonic

Kaski, ochraniacze, rękawiczki, ubrania… Tak, domyślamy się, że takie fanty znajdziesz to na wielu różnych stanowiskach w alejce targowej. Ekipa O’neala’ zapewni wam jednak coś więcej. Fachowe doradztwo, zero ściemy i kosmiczną jakość. Chociaż firma dopiero zaczyna rozpychać się na rowerowym rynku, możemy was zapewnić, że wszystkie ich produkty, spełniają najnowsze normy jakości oraz bezpieczeństwa. (A do tego są niezwykle stylowe) Dodatkowo Do każdego zakupu chłopaki dorzucą smyczkę O’neal, a jak wiadomo – smyczek nigdy dość! Let’s ride it !

4. PUKY, Fidlock

PUKY to światowy lider w dziedzinie dziecięcych rowerów oraz pojazdów.  Ultra lekkie rowery z serii LS-PRO, rowery biegowe dla  najmłodszych – to wszystko będzie można zobaczyć oraz przetestować pod namiotem w alejce targowej oraz w specjalnie przygotowanej strefie PUKY KIDS ARENA. Na tegoroczną imprezę, razem z ekipą PUKY zaplanowaliśmy nowość – konkurencję PUKY Kids Arena, czyli rowerowy tor przeszkód, który wprowadzi najmłodszych amatorów dwóch kółek w świat rowerowej przygody. 

FIDLOCK BIKE –  to  nowość, która również zostanie zaprezentowana na stanowisku. Magnetyczne mocowania bidonów wykorzystujące system TWIST, mocowania oraz etui do smartfonów FIDLOCK VACUUM, torebki podsiodłowe, torebki na narzędzia – to wszystko będzie można obejrzeć przetestować na stanowisku Fidlocka w alejce targowej! 

5. KTM

Motocross na festiwalu? Nic podobnego, przynajmniej jeszcze nie w tym roku! KTM to austriacki  producent rowerów o szerokim spektrum zastosowań. W tym roku na stanowisku legendarnej firmy, będziecie mogli zobaczyć topowe modele e-enduro, gravel oraz superszybkie szosy.

Co więcej, wspólnie z ekipą KTM zaplanowaliśmy dla was nietypowy wyścig, w którym wbrew dotychczasowym przyzwyczajeniom, będziemy się ścigać pod górę. KTM E-Bike Uphill to konkurencja nie tylko dla fanów rowerów elektrycznych. Jeśli nie możesz się przekonać do takich zabawek, koniecznie weź udział w nowych zawodach i daj się przeciągnąć na ELEKTRYCZNĄ stronę mocy! 

Bardzo się cieszymy, że kolejny rok spędzimy razem, na najpiękniejszym festiwalu rowerowym w Polsce. Trzymajcie za nas kciuki, bo przed nami ostatnia prosta przed imprezą. Widzimy się 18-20 czerwca w Kluszkowcach – będzie się działo! Pamiętajcie, że już teraz możecie zapisywać się na zawody! KLIKNIJ W LINK I ZAPISZ SIĘ NA MAŁOPOLSKA JOY RIDE FESTIWAL 2021 

Dziękujemy naszym partnerom za wsparcie, bez ich pomocy, organizacja imprezy byłaby niemożliwa: 

Partner tytularny: Małopolska
Sponsorzy: Garmin, Specialized, Marin, Maxxis, Fox, Karcher, KTM, Puky, On Lemon
Sponsor skrzydeł dla zawodników: Redbull
Partnerzy: Czorsztyn Ski,  Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska
Współorganizaotrzy: Cyklokarpaty, BT Project, Polish 4x open