Małopolska Joy Ride Festiwal 2021 – Wystawcy CZ I.

Małopolska Joy Ride Festiwal 2021 – Wystawcy CZ I.

Do festiwalu został nam dokładnie miesiąc! To oznacza, że pora na prezentację tegorocznych wystawców. Czytajcie dalej, bo w tym sezonie pojawi się sporo nowości! 

1. Marin 

Marin jest naszym partnerem od paru dobrych lat. Poza organizacją nagród na nasz Best Whip Contest, ekipa z Marina szykuje na ten rok kilka naprawdę konkretnych zabawek testowych. W sezonie 2021 na festiwalu w Kluszkowcach będziecie mogli testować między innymi modele: 

 • Alpine Trail 7 
 • Pine Mountain 1
 • Team 1
 • Nicasio Plus
 •  Gestalt X10
 • Gestalt 1
 • Four Corners

Dodatkowo na imprezie pojawi się ekipa Marina z mobilną wypożyczalnią rowerów z Piwnicznej Zdrój. Ekipa zgarnie po drodze chętnych, którzy nie będą mogli dojechać na imprezę we własnym zakresie. Jeśli testy rowerów pochłoną was całkowicie i nie zdążycie się wyjeździć na naszym festiwalu, to w drodze powrotnej, będziecie mogli wpaść do chłopaków na ich secret trailsy.  (za free – oferując miejsca na polu namiotowym) Takie trochę „after party”.  

2. Evoc, G-Form, Shotgun 

 

EVOC zaprezentuje na swoim stanowisku  najnowszą kolekcję plecaków i toreb rowerowych. W swojej ofercie firma ma niesamowicie szeroką gamę plecaków o różnym przeznaczeniu i pojemności. Na stanowisku będzie można obejrzeć całą paletę modeli i akcesoriów. 

Poza plecakami, w namiocie EVOCA pojawią się również amerykańskie ochraniacze G-form wyróżniające się  niską  wagą i idealnym dopasowaniem, które zapewnia maksymalną ochronę 

Nowość! Ekipa zaprezentuje na swoim stanowisku również produkty  Shotgun – akcesoria do jazdy rowerem po górach z dzieckiem. Siodełka, kierownice, linki holownicze.

3. Sue Bike

Sue to polska marka z Podhala stworzona z miłości i pasji do aktywnego stylu życia tylko dla kobiet. Ubrania Sue są dla wszystkich dziewczyn, które zamiast czerni wolą kolory (choć czerń również lubią). Którym nie przeszkadza „róż” w połączeniu z błotem. Które chcą się czuć wyjątkowo i kobieco uprawiając sporty extremalnie, spacerując czy relaksując się przy książce. 

Na stanowisku nie będzie możliwości testowania produktów, ale ekipa SUE już zapowiedziała, że na imprezie pojawi się najnowsza kolekcja ciuchów w okazyjnych festiwalowych cenach! 

4. Ecyklopedia

Ecyklopedia to debiutujący concept store z rowerami elektrycznymi, którego misją jest pokazanie miłośnikom rowerów, że elektryk to zdrowa alternatywa dla samochodu i doskonały sprzęt do budowania rowerowej formy. Chcemy odczarować obraz elektryka jako sprzętu dla tych, którzy nie lubią się męczyć. Odwiedzającym Festiwal JoyRide prezentujemy i przekazujemy do testów innowacyjną markę e-rowerów MTB.

Greyp to producent e-rowerów, który łącząc najwyższą jakość wykonania z najnowszą technologią, otwiera nowy rozdział w historii kolarstwa. Ich w pełni zsynchronizowane ze smartfonem, inteligentne rowery elektryczne wyposażone są w mocny 700Wh akumulator, który zapewnia dłuższą i bardziej wydajną jazdę. E-rowery wykorzystując sztuczną inteligencję, rozszerzoną rzeczywistość, gamę sensorów, zintegrowaną kartę eSIM oraz dwie kamery HD pozwalają przenieść się w świat wirtualnej rywalizacji, łącząc e- współzawodnictwo z jazdą na rowerze.

Dedykowana aplikacja zapamiętuje trasy, sugeruje szlaki, mierzy parametry fizyczne kolarza, dzięki wbudowanym czujnikom i 2 kamerom HD w pełni rejestruje przejazd, a przede wszystkim jest platformą do współzawodnictwa w czasie rzeczywistym z innymi riderami!

5. Bike By SG

BIKE to produkty, które dzielą się na trzy kategorie: Clean, Lube i Protect.

Za ich pomocą możesz więc nie tylko przygotować Twój rower do wymagającej trasy, czy utrzymywać jego dobry stan, ale również zabezpieczyć i wydłużyć żywotność kluczowych podzespołów. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości, innowacyjnych surowców, produkty BIKE są bardziej wydajne, bezpieczne dla środowiska i użytkownika, a także wydłużają żywotność zabezpieczonego osprzętu.

CO SPRAWIA, ŻE WARTO WYBRAĆ PRODUKTY BIKE?

 1. POLSKIE POCHODZENIE: marka BIKE w stu procentach powstała w Polsce, od pomysłu, aż po wykonanie wszystko dzieje się w naszym zakładzie w Straszynie.
 2. EKOLOGIA: rowerzyści to osoby z natury dbające o środowisko, dlatego podczas tworzenia receptur środków BIKE ekologię stawiamy na pierwszym miejscu – większość składników użytych do stworzenia preparatów BIKE, to produkty biodegradowalne.

Każdy uczestnik festiwalu będzie mógł przetestować środki Bike BY SG pod okiem specjalistów. Do waszej dyspozycji zostaną przekazane: 

 • Trzy rodzaje smarów do łańcucha – na suche, mokre oraz każde warunki;
 • Frame Shine – nabłyszczacz do ramy
 • Disc Brake Cleaner – odtłuszczacz do tarcz hamulcowych.

Bardzo się cieszymy, że kolejny rok spędzimy razem, na najpiękniejszym festiwalu rowerowym w Polsce. Trzymajcie za nas kciuki, bo przed nami ostatnia prosta przed imprezą. Widzimy się 18-20 czerwca w Kluszkowcach – będzie się działo! Pamiętajcie, że już teraz możecie zapisywać się na zawody! KLIKNIJ W LINK I ZAPISZ SIĘ NA MAŁOPOLSKA JOY RIDE FESTIWAL 2021 

Dziękujemy naszym partnerom za wsparcie, bez ich pomocy, organizacja imprezy byłaby niemożliwa: 

Partner tytularny: Małopolska
Sponsorzy: Garmin, Marin, Maxxis, Fox, Karcher, KTM, Puky, OC1, On Lemon
Sponsor skrzydeł dla zawodników: Red Bull
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Nadleśnictwo Krościenko, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BT Project, Polish 4x open, Velo Małopolska