MAŁOPOLSKA JOY RIDE FESTIWAL 2020: WYSTAWCY CZ. III

MAŁOPOLSKA JOY RIDE FESTIWAL 2020: WYSTAWCY CZ. III

Przed nami ostatnia prosta do Festiwalu! Zgodnie z najnowszymi wytycznymi GIS, możemy organizować nasze targi zgodnie z planem. Przed wami kolejne 5 firm, które potwierdziły obecność na naszej imprezie! 

Sue Bike

Ciuszki dla najbardziej stylowych dziewczyn!

Kluczowe informacje na temat firmy i stanowiska:  

Sue jest marką produkującą ubrania dla wszystkich dziewczyn, które zamiast czerni wolą kolory. Którym nie przeszkadza róż w połączeniu z błotem. Które chcą się czuć wyjątkowo i kobieco uprawiając sporty extremalnie, spacerując czy relaksując się przy książce. Marka powstała z pasji do designu oraz aktywności, mająca na celu gromadzić kobiety, które łączy wspólna pasja.

Testy:

Na stanowisku nie będzie możliwości testowania produktów.

No… My jesteśmy na tak!

Opis:

Wyjątkowość marki przejawia się, w tym, że skierowana jest wyłącznie do kobiet, jeżdżących na rowerach oraz lubiących spędzać czas w ciekawy dla każdej z nich sposób. Marka oferuje specjalistyczne koszulki rowerowe oraz wygodne ubrania do użytku codziennego.

Linki:

http://sue-bike.pl

https://www.facebook.com/sue.sue.bike

 

 

ELVELO

Wykonanie po „szefowsku”

Kluczowe informacje na temat firmy i stanowiska:  

ELVELO to producent odzieży i akcesoriów kolarskich, koncentrujący się głównie na enduro zjeździe i MTB XC. Marka powstała, by inspirować do przekraczania swoich granic. Sport, ciekawość, odwaga i kreatywność charakteryzują nasze podejście do tworzenia nowych projektów. Głównym celem naszej marki jest jej współtworzenie razem z Wami! ELVELO to nie tylko marka, ale również firma produkcyjna, realizująca najtrudniejsze zamówienia. Profesjonalna szwalnia połączona jest bezpośrednio z drukarnią sublimacyjną, co gwarantuje, że pod jednym dachem zrealizujemy cały projekt. Moce produkcyjne zapewniają realizację na czas zleceń hurtowych.

Testy:

Na stanowisku nie będzie możliwości testowania produktów.

Stylowe ciuchy = stylowe loty!

Opis:

ELVELO to producent odzieży i akcesoriów kolarskich, koncentrujący się głównie na enduro/dh/mtb. Marka powstała, by inspirować do przekraczania swoich granic. Sport, ciekawość, odwaga i kreatywność charakteryzują nasze podejście do tworzenia nowych projektów. Głównym celem marki jest jej współtworzenie razem z Wami! ELVELO to nie tylko marka, ale również firma produkcyjna, realizująca najtrudniejsze zamówienia. Profesjonalna szwalnia połączona jest bezpośrednio z drukarnią sublimacyjną, co gwarantuje, że pod jednym dachem zrealizujemy cały projekt. Moce produkcyjne zapewniają realizację na czas zleceń hurtowych.

Linki:

www.facebook.com/elvelocycling

 

 

DARTMOOR

Ekipa Dartmoor Bikes nie tylko tworzy produkty, ale też testuje je w hardcorowych warunkach!

Kluczowe informacje na temat firmy i stanowiska:  

Marka Dartmoor-Bikes w ramach swojego festiwalowego stoiska prowadzić będzie wypożyczalnię rowerów, gdzie do przetestowania zostaną udostępnione rowery zawieszone Blackbird i Blackbird Junior

Testy:

Będzie możliwość testowania sprzętu. Na stoisku marki Dartmoor-Bikes będzie można wypożyczyć rowery testowe Blackbird Evo 29, Blackbird Evo 27.5, Blackbird Intro 27.5 oraz Blackbird Junior

Kto chce testować nowego Blackbirda?

Opis:

Firma Dartmoor Bikes jest z nami od lat. Polska marka zajmuje się produkcją rowerów i części do kolarstwa grawitacyjnego – od rowerów dirtowych, przez kozackie endurówki, do konkretnych freeride’ówek!

Linki:

https://www.facebook.com/dartbikes

 

ABUS

Kaski ABUS to sprzęt z najwyższej półki!

Kluczowe informacje na temat firmy i stanowiska:  

Podczas festiwalu na stanowisku ABUS znajdziecie najlepsze kaski produkowane przez firmę, a także zabezpieczenia oraz nowości, które pojawiły się w sezonie 2020.

Testy:

Dla wszystkich riderów zostaną udostępnione nasze kaski off-road serii MonTrailer oraz flagowe zabezpieczenia rowerowe BORDO 6000A, a także łańcuchy GRANIT CityChain XPlus™.

ABUS – sprawdza się w każdych warunkach!

Opis:

ABUS to firma, która od roku 1924 zapewnia poczucie bezpieczeństwa na całym świecie. Jesteśmy niemiecki producentem wysokiej jakości produktów, które spełniają najwyższe kryteria bezpieczeństwa, jakości i komfortu. Służą do zabezpieczania a przez to ułatwiania mobilnego życia.

Linki:

https://www.facebook.com/abuspolska/

 

 

ELUBE

eLUBE ma w swojej ofercie smary na każde warunki!

Kluczowe informacje na temat firmy i stanowiska:  

Firma ELUBE zapewni możliwość smarowania oraz czyszczenia roweru. Aktualnie w związku z pandemią, ma w swojej ofercie również środki dezynfekcyjne likwidujące wirusa Covid-19 zarówno na powierzchniach roweru, ubraniach i rękach rowerzysty.

Testy:

Na stanowisku będzie można testować smary ELUBE.

a na ochłodę…

Opis:

eLUBE to polska firma z Lublina, która od 2016 roku rozpoczęła produkcję profesjonalnych smarów i chemii dla rowerów. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb zarówno rowerzystów wyczynowych jak i kolarzy amatorów. Dla „wyczynu” produkują smary syntetyczne serii hybrid, a dla amatorów polecają dobrej jakości smary mineralne. W swojej ofercie posiadają oleje do łańcuchów, smary do amortyzatorów, pasty do łożysk i linek oraz produkty czyszczące i nabłyszczające. Poza środkami smarnymi oferują również proszki grafitowe,molibdenowe i teflonowe. Wszystkie produkty pakowane są w opakowanie dopasowane dla rowerzystów, a zestawy upominkowe eLUBE mogą zaspokoić potrzeby każdego miłośnika rowerów.

Linki:

https://www.facebook.com/eLUBEProfesjonalneSmary/

 

 

Oczywiście impreza nie mogła by się odbyć bez wsparcia naszych sponsorów, partnerów i wszystkich wspierających nas rowerowych zajawkowiczów. Jeszcze raz, serdecznie dziękujemy, za to że jesteście z nami, nawet w tak nietypowym czasie.

Partner tytularny: Małopolska
Sponsorzy: Garmin, Specialized, Marin, Maxxis, Fox, Karcher, Shimano
Sponsor skrzydeł dla zawodników: Redbull
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Nadleśnictwo Krościenko, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma
Team
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański,
INFOGRAM.pl, TVP Kraków.
Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BT Project, Polish 4x open,
72D, Velo Małopolska