Małopolska Joy Ride Festiwal 2020: Wystawcy cz. I

Małopolska Joy Ride Festiwal 2020: Wystawcy cz. I

Jak Festiwal – to targi! Zaczynamy prezentację pierwszych wystawców, bo to imprezy zostało niewiele ponad dwa tygodnie. Na pierwszy ogień lecą same sztosy! Marin Bikes, Aftershokz, The Trail, Thule oraz Banana Bikes. Sprawdźcie, co ciekawego przygotowały dla was te firmy i jakie rowery będziecie mogli testować!

 

Marin Bikes

Czym Marin zaskoczy w tym roku?

Kluczowe informacje na temat firmy i stanowiska:  

Marin Bikes to sponsor Best Whip Contestu, który w tym roku wskakuje na nowy poziom. Szalona atmosfera, niezwykle widowiskowe skoki i nagrody z najwyższej półki. Dodatkowo w tym roku, na stanowisku Marina będziecie mogli zdobyć ciekawe gadżety. 

Testy:

Rowery MTB z najnowszej kolekcji oraz Gravele! 

Opis:

Na stoisku zobaczycie próbkę aktualnej kolekcji i całą masę nowych rowerów testowych, które będziecie mogli wypróbować. Poza rowerami zawieszonymi na stanowisku pojawią się rowery gravelowe, o których ostatnio ciągle się mówi. 

https://www.instagram.com/p/B9ROa-CnVgm/

Linki:

https://www.marinbikes.com/pl/

https://www.facebook.com/MarinBikesPolska/

 

Aftershokz

Takich słuchawek jeszcze nie widzieliście!

Kluczowe informacje na temat firmy i stanowiska:  

Na stanowisku firmy Aftershokz będziecie mogli sprawdzić jak działają słuchawki wyposażone w najnowszą technologię przewodnictwa kostnego. Ten sprzęt został skonstruowany w oparciu o technologię wojskową, więc posłuży Ci nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach!

Testy:

Sprzęt będzie można testować w obrębie stoiska. 

Opis:

Słuchawki Aftershokz wyposażone w technologię przewodnictwa kostnego mimo, że zostały stworzone dla sportowców to świetnie sprawdzają się w codziennym życiu. Jeśli chcesz prowadzić rozmowy telefoniczne lub słuchać muzyki i słyszeć wszystko, co dzieje się wokół to jest to idealny wybór dla Ciebie.

Aftershokz to przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo!

Aftershokz to marka zaprojektowana w oparciu o technologię pierwotnie stosowaną przez organy ścigania oraz wojsko. Twórcy wykorzystali zjawisko przewodnictwa kostnego, dzięki czemu nie musisz już umieszczać słuchawek w uszach, aby słuchać muzyki. Ale zyskujesz jeszcze więcej! Twoje uszy pozostają odkryte, dlatego nie odcinasz się w pełni od otoczenia i inne dźwięki pozostają wciąż słyszalne. To wyjątkowe rozwiązanie dla osób chcących żyć aktywnie oraz bez żadnych ograniczeń. Postaw na niezwykłą wygodę, oryginalny design oraz bezpieczeństwo użytkowania. Z Aftershokz każda aktywność staje się wyjątkowym przeżyciem.

Linki:

https://www.facebook.com/pg/AfterShokz.Poland/posts/?ref=page_internal

 

The Trail

The Trail – Made in Bielsko Biała

Kluczowe informacje na temat firmy i stanowiska:  

Już teraz na http://thetrail.pl/  możecie sprawdzić, co dokładnie producent ma wam do zaoferowania, a w czasie imprezy w Kluszkowcach dokonać tylko formalności i zakupić produkty w okazyjnej, festiwalowej cenie!

Testy:

Na miejscu odbędą się warsztaty/pokazy z oklejania rowerów folią ochronną oraz zaprezentowana będzie skuteczność karbonowych osłon suportu ramy. Wszystko będziecie mieć w festiwalowych cenach!

Opis

W tym namiocie znajdziecie coś naprawdę ciekawego i nietuzinkowego – producent The Trail zaprezentuje Wam szeroki wybór oddychających skarpet rowerowych z i bez protektora kostki, karbonowe osłony suportu i rury dolnej ramy, bluzy rowerowe, chemię rowerową, błotniki oraz odpowiednio wyciętą, uniwersalną folię ochronną na ramę i amortyzator. Wszystkie produkty, które są sygnowane nazwą TheTrail produkowane są w Polsce. Ekipa TT przykłada dużo uwagi do jakości wykonania swoich artykułów. Oni nie boją się napisu WYPRODUKOWANE W BIELSKU-BIAŁEJ!  

Made in Bielsko, tested in Bielsko!

Linki:

The trail 

https://www.facebook.com/thetrail.bike/?ref=bookmarks

 

Thule

Czy tak wygląda rowerowe niebo?

Kluczowe informacje na temat firmy i stanowiska:  

Widzieliście to zdjęcie powyżej? My też jesteśmy pod wrażeniem! Na tegorocznym festiwalu firma Thule zaprezentuje nowość – namiot dachowy „Tepui”. Rowerowe tripy jeszcze nigdy nie były tak proste i klimatyczne. Wsiadasz w auto, pakujesz rowery na nowy bagażnik, a po całym dniu jazdy w niezwykłym miejscu, po prostu wciskasz się do namiotu – na dachu swojej fury!

Testy:

Na miejscu będzie można testować przyczepkę rowerową i obejrzeć najnowszą kolekcję produktów.

Opis:

Niezależnie od tego, czy wolimy odkrywać piękno przyrody czy podróżować po świecie z rodziną i przyjaciółmi, wszystkich nas łączy pasja do aktywnego wypoczynku. Thule chce pomóc Ci spędzać więcej czasu na realizowaniu swoich pasji. Aby to osiągnąć, należy skrócić czas potrzebny na spakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy. Od ponad 75 lat Thule tworzy rozwiązania, dzięki którym możesz łatwiej cieszyć się przygodą. Skupiamy na wytwarzaniu przemyślanych i stylowych produktów, przyjaznych dla środowiska, bezpiecznych oraz łatwych w użyciu i wysokojakościowych. Wszystko po to, aby pomóc Ci spakować rzeczy, na których najbardziej Ci zależy.

Dowolna pasja, dowolne marzenia. Dokądkolwiek zmierzasz, cokolwiek zabierasz ze sobą. Z produktami Thule naprawdę możesz żyć pełnią życia.

  • Bring your board
  • Bring your bike
  • Bring your skis
  • Bring your gear
  • Bring your kids
  • Bring your love
  • Bring your dreams
  • Bring your passion
Thule – Martin Soderstorm poleca!

Linki:

https://www.facebook.com/thule/

 

 

Banana Bikes 

Banana Bikes to prawdziwy rowerowy butik!

Kluczowe informacje na temat firmy i stanowiska:  

To coś więcej niż wizyta w zwykłym namiocie targowym – to wizyta w prawdziwym rowerowym butiku. Znajdziesz tu części i akcesoria, o których istnieniu nie wiedziałeś i których nie potrzebowałeś… Dopóki ich nie zobaczyłeś. Marki prezentowane na stanowisku to między innymi: 7iDP, Royal Racing, TAG Metals, SPRINDEX, Racer Protection, Onza Tires, BB Components, BIKEbySG, V-MAX Valves, EXT. Brzmi dobrze? No jasne!

Testy:

Sprzęt prezentowany na stoisku nie zostanie udostępniony do testowania.

Opis:

Jakie nowości na stanowisku Banana-Bikes? A no całkiem spore! Wpadajcie do ich namiotu i sprawdźcie najnowsze kolekcje części, ciuchów, ochraniaczy i kasków. Produkty 7idp, Royal Racing, Onza Tires, BB Components, Racer, TAG Metals, SPRINDEX oraz chemia rowerowa od BIKEbySG – do wyboru, do koloru. Jeśli my mielibyśmy wam coś polecić to zdecydowanie warto zwrócić uwagę na nowe karbonowe kaski P23, kolejne modele osi BB Components wyprodukowane w Polsce, regulowane sprężyny SPRINDEX i najnowsze opony ONZA PORCOPINE! Co więcej na miejscu dostępna będzie ekipa, która opowie wam o funkcjonalności swojego asortymentu!

Nowa kolekcja kasków prezentuje się świetnie!

Linki:

https://www.facebook.com/BananaBikesWeb

Oczywiście impreza nie mogła by się odbyć bez wsparcia naszych sponsorów, partnerów i wszystkich wspierających nas rowerowych zajawkowiczów. Jeszcze raz, serdecznie dziękujemy, za to że jesteście z nami, nawet w tak nietypowym czasie.

Partner tytularny: Małopolska
Sponsorzy: Garmin, Specialized, Marin, Maxxis, Fox, Karcher, Shimano
Sponsor skrzydeł dla zawodników: Redbull
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Nadleśnictwo Krościenko, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma
Team
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański,
INFOGRAM.pl, TVP Kraków.
Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BT Project, Polish 4x open,
72D, Velo Małopolska