Małopolska Joy Ride Festiwal 2020 – Przesuwamy termin płatności | NOWE INFORMACJE

Małopolska Joy Ride Festiwal 2020 – Przesuwamy termin płatności | NOWE INFORMACJE

Cześć wam! Chwilę temu podjęliśmy decyzję o przełożeniu festiwalu na III weekend sierpnia (21-23.08). Chwilę później pojawiły się pytania o płatności i ewentualne wydłużenie terminu z niższą kwotą. Odpowiadamy na wasz apel i dopasowujemy się do zaistniałej sytuacji. Termin, w którym opłata startowa wynosi 250 zł wydłużamy do końca maja! Sytuację, będziemy na bieżąco aktualizować. Jeśli pojawią się nowe informacje – od razu was powiadomimy!

 

 

Nowa sytuacja i „światełko w tunelu”

https://www.instagram.com/p/B7yhoYtANZ0/

Przyszło nam żyć w nietypowych czasach i zmierzyć się z nieznanym, niewidzialnym przeciwnikiem, który atakuje ludzi i wywraca do góry nogami światową gospodarkę. Najwięksi specjaliści zajmujący się skomplikowaną analizą matematyczną i prognozowaniem rozwoju różnych epidemii podają różne, często bardzo rozbieżne informacje. Staramy się je monitorować i bazując na najbardziej wiarygodnych danych dostosowywać strategię do zaistniałej sytuacji.

Na dzień dzisiejszy nie składamy broni. Cały czas pracujemy, przygotowując dla was kolejną odsłonę festiwalu i szykując całą masę atrakcji. Podobnie zachowują się inni. Crankworx w Whistler, na który każdego roku przyjeżdżają dziesiątki tysięcy rowerzystów ma się odbyć zgodnie z założeniami – początkiem sierpnia. Tour de France, w którym startują najlepsi atleci z całego świata również ma się odbyć w sierpniu. Wierzymy, że i nam się uda! Więc bądźcie gotowi i trzymajcie rękę na pulsie!

Pamiętajcie jednak o tym, o czym wspominaliśmy już kilka razy. Festiwal organizujemy z myślą o was – naszej rowerowej rodzinie. Jeśli dostaniemy wyraźny sygnał, że życie lub zdrowie uczestników imprez sportowych jest zagrożone – podejmiemy adekwatne kroki. To WY jesteście dla nas najważniejsi! 

 Podziękowania

Piątka dla was wszystkich!

Kochani! W tej chwili chcemy wam przede wszystkim ogromnie podziękować za wasze zaufanie. Poinformowaliśmy was o tym, że nasza impreza z wiadomych przyczyn musi zostać przełożona i poprosiliśmy byście zostali z nami. Wiedzieliśmy, że nasza rowerowa rodzina jest silna i razem jakoś sobie poradzimy, ale Wy jak zwykle spisaliście się na medal. Dziękujemy za miłe słowa, za informacje i za to, że po prostu z nas nie rezygnujecie. Organizując każdą kolejną imprezę, postaramy się udowodnić, że jesteśmy tego zaufania godni i zrobimy co w naszej mocy, by naprawić wszystkie, dotychczasowe niedociągnięcia! Jeszcze raz dziękujemy i ponawiamy apel. Nie rezygnujcie z festiwalu, bądźcie z nami, a razem jakoś to przetrwamy.

Dodatkowo chcemy zaznaczyć – gdyby, powtarzamy, GDYBY z powodu tak zwanych „przyczyn losowych”, festiwal jednak się nie odbył. CAŁA KWOTA, JAKA ZOSTAŁA WPŁACONA NA WPISOWE ZOSTANIE WAM ZWRÓCONA. Jednak jeszcze raz prosimy – ciągle walczymy więc bądźcie z nami!

 

Trzymajcie się i bądźcie zdrowi!

Joy Ride Crew.