Małopolska Joy Ride Festiwal 2020 PRZEŁOŻONY – NOWA DATA!

Małopolska Joy Ride Festiwal 2020 PRZEŁOŻONY – NOWA DATA!

Cześć wam! Mamy nadzieję, że jesteście zdrowi i radzicie sobie w nowej rzeczywistości. Sami musieliśmy się zastanowić, jak poradzić sobie z tą sytuacją i co zrobić z naszą imprezą. Nie chcemy odwoływać festiwalu i na chwilę obecną nie widzimy takiej potrzeby, jednak z przyczyn oczywistych nie może się on odbyć w maju. Została nam jedna opcja – musimy go przełożyć. 

Nowy termin imprezy – 21-23.08.2020

Pan Wojtek rozumie, że zdrowie jest najważniejsze. Bądźcie jak Pan Wojtek.

 

Dlaczego zdecydowaliśmy się na podjęcie takiej decyzji? 

Jak już wspominaliśmy, jesteśmy jedną wielką rowerową rodziną. A o rodzinę trzeba dbać! Dlatego też, kierując się przede wszystkim kwestiami związanymi z Waszym i naszym bezpieczeństwem, musieliśmy podjąć decyzję o przełożeniu imprezy.

Nie jesteśmy ani lekarzami ani epidemiologami. Jesteśmy rowerzystami i organizatorami imprezy sportowej. Chcemy, żeby każdy wracał z naszego festiwalu szczęśliwy i ZDROWY – i tyle. Nie będziemy snuć teorii spiskowych i opowiadać o tym, jak będzie się rozwijać sytuacja, bo po prostu tego nie wiemy.

Wiemy natomiast, że jesteśmy w tym razem. Prosimy więc was wszystkich i każdego z osobna: Ograniczcie wyjścia z domu do totalnego minimum i po prostu o siebie dbajcie. W tym nietypowym czasie musimy dostosować się do nowych zasad i pomagać tym, którzy najbardziej tej pomocy potrzebują. Pamiętajcie – „W czasach paniki, zarażajcie spokojem” i nie dajcie się zwariować!

Joyride to wielka rowerowa rodzina!

Co dalej?

Nasza ekipa musiała się zmierzyć z nową sytuacją i znaleźć sposób by dalej funkcjonować w tym nietypowym okresie. „Przeprogramowaliśmy” się i znów wskoczyliśmy na wysokie obroty, ale wprowadziliśmy kilka zmian i ciągle szukamy najlepszych rozwiązań. Dlatego też prosimy was o cierpliwość i wyrozumiałość.

Termin, który podaliśmy, wydaje się być bezpieczny i głęboko wierzymy, że nasza impreza odbędzie się bez zakłóceń. Cały czas sprawdzamy najbardziej wiarygodne informacje i rozważamy wszystkie możliwości. To nietypowa sytuacja i musimy sobie z nią jakoś poradzić, mając na uwadze przede wszystkim zdrowie naszej rowerowej rodziny. Jeździliśmy razem przez ostatnich 20 lat i wierzymy, że przejeździmy razem kolejne 20!

https://www.instagram.com/p/B2zTni4IGky/

Zapisy na festiwal, wpisowe, kwestie organizacyjne.

Branża turystyczno eventowa dostała po łbie bardzo mocno.  Każdy kombinuje jak może i często stosowane są brudne zagrywki, ale my – Joy Ride Crew chcemy was zapewnić, że to nie w naszym stylu. Zapisy na festiwal są aktywne i w każdej chwili można się zarejestrować na imprezę. Nie zamierzamy wstrzymywać tego procesu, bo takie kombinacje tylko utrudnią nam i wam życie.

Jeśli jednak sytuacja potoczyła by się w bardzo złym kierunku i musielibyśmy odwołać imprezę, to cała kwota, jaką zapłaciliście za wpisowe zostanie wam zwrócona. Zostańcie z nami i nie rezygnujcie ze startu – Niech wirus zobaczy, że z rowerzystami się nie zadziera!

Bądźmy zdrowi!

Pozdrawiamy,

Joy Ride Crew