Małopolska Joy Ride Festiwal 2020 – Podsumowanie dnia pierwszego

Małopolska Joy Ride Festiwal 2020 – Podsumowanie dnia pierwszego

Drodzy – pierwsze co musimy zrobić to podziękować wam, za uszanowanie nowych zasad i nienaganne zachowanie w całym miasteczku festiwalowym. Jak pewnie wiecie, informacja o wprowadzeniu tak zwanej czerwonej strefy dotarła do nas wczoraj i wywróciła nasz plan na imprezę do góry nogami. W przeciągu 24 godzin przygotowaliśmy nowy plan i przeorganizowaliśmy cały festiwal, ale to WY daliście dziś z siebie wszystko, żeby spełnić nasze prośby i dopasować się do nowej sytuacji. Jesteśmy nieprawdopodobnie wdzięczni za Wasze wspaniałe zachowanie oraz wyrazy wsparcia, które docierają do nas od samego rana. Po raz kolejny udowodniliśmy, że Małopolska Joy Ride Festiwal to MY i WY – to NASZA impreza! 

1. Fox Bunny Hop Contest – Wyniki

Damian Konstanty w akcji! 

Pierwszą konkurencją, jaką zorganizowaliśmy na tegorocznej imprezie był FOX Bunny Hop Contest. Niestety, z powodu wprowadzenia czerwonej strefy, zawody zostały rozegrane bez publiczności, ale riderzy dali z siebie wszystko i ostatecznie osiągnęli wyniki na poziomie 95 cm!! Wyniki konkurencji przestawiają się następująco:

  1. Daniel Zawistowski
  2. Daniel Havela
  3. Damian Konstanty

 

2. Red Bull Chojrak Dual Manual – Wyniki

Ale to było dobre!

Druga konkurencja to coś zupełnie nowego. Red Bull Chojrak Dual Manual to zawody, które odbyły się pierwszy raz w historii festiwalu i musimy przyznać, że jesteśmy zachwyceni! Zawodnicy jechali na tylnym kole ramię w ramię, a na mecie meldowali się z różnicą kilku centymetrów! Emocje były nieprawdopodobne, a my już dziś zadecydowaliśmy, że konkurencja na stałe zostanie wpisana w nasz harmonogram! Wyniki konkurencji przedstawiają się następująco

  1. Piotrek Krajewski
  2. Bartek Giemza
  3. Kamil Wańda

Organizacja imprezy byłaby niemożliwa bez wsparcia naszych sponsorów partnerów – ludzi dobrej woli. Czapki z głów – fajnie, że jesteście z nami!

Partner tytularny: Małopolska
Sponsorzy: Garmin, Specialized, Marin, Maxxis, Fox, Karcher, Shimano
Sponsor skrzydeł dla zawodników: Redbull
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Nadleśnictwo Krościenko, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma
Team
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański,
INFOGRAM.pl, TVP Kraków.
Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BT Project, Polish 4x open,
72D, Velo Małopolska