Małopolska Joy Ride Festiwal 2020 – Bezpieczeństwo, procedury Anty-Wirusowe

Małopolska Joy Ride Festiwal 2020 – Bezpieczeństwo, procedury Anty-Wirusowe

DZIŚ w czwartek 20 sierpnia dostaliśmy informacje o wprowadzeniu tak zwanej CZERWONEJ STREFY w powiecie Nowotarskim. Wszystko stanęło na głowie, ale IMPREZA ODBĘDZIE SIĘ tak jak planowaliśmy 21-23 sierpnia. Nie będzie targów, nie będzie publiczności, ale ścigamy się bez zmian! 

 

Małopolska Joy Ride Festiwal NIE ZOSTAŁ odwołany – organizujemy zawody, ale niestety bez strefy targowej i publiczności.

 

Procedury „Anty Wirusowe”

Małopolska Joy Ride Festiwal to wielkie święto rowerzystów. Wszyscy chcemy cieszyć się, z kolejnego wspólnego sezonu i bawić się tak dobrze jak to tylko możliwe. Jednak jak zawsze kwestie związane z bezpieczeństwem stanowią dla nas priorytet. W związku z tym chcemy was prosić o przestrzegania omówionych poniżej zasad, a przede wszystkim o wzajemny szacunek. Bawmy się dobrze, ale uważajmy na siebie – najważniejsze jest przecież to, żebyśmy bawili się razem na rowerach przez kilka(dziesiąt) następnych lat! Poniżej znajdziecie informacje o kilku najważniejszych zasadach, które musimy wprowadzić na tegoroczną imprezę:

1. BRAK STREFY TARGOWEJ, ZAKAZ WSTĘPU PUBLICZNOŚCI

Niestety w związku z bardzo nietypową sytuacją zostaliśmy zmuszeni do odwołania strefy targowej, a także poinformowania was o tym, że impreza będzie odbywać się bez udziału publiczności. Ośrodek Czorsztyn ski zostaje podzielony na pół – połowa przypada na organizacje naszych zawodów, a połowa jest przekazana dla gości i „turystów”. Tak samo wygląda sytuacja z wyciągami – szary wyciąg 4-osobowy przeznaczony jest dla uczestników festiwalu, a zielony, dwuosobowy dla „turystów” i gości hotelowych. Prosimy o respektowanie tej zasady, nie dopasowanie się do panujących warunków będzie groziło dyskwalifikacją.

2. Pomiary temperatury, ankiety na temat wirusa Covid-19

To nie nasz wymysł, w związku z wprowadzeniem czerwonej strefy, każdy zawodnik będzie musiał podpisać oświadczenie, w którym poinformuje nas o swoim stanie zdrowia i ewentualnym kontakcie z osobami zarażonymi złośliwym wirusem, a także przejść przez pomiar temperatury.

3. Zakrywanie Ust i Nosa

W ZWIĄZKU Z PROWADZENIEM CZERWONEJ STREFY, KAŻDY ZAWODNIK BIORĄCY UDZIAŁ W FESTIWALU ZOBOWIĄZUJE SIĘ DO ZAKRYCIA UST I NOSA.

Uważajmy na siebie, szanujmy się i bawmy się dobrze. Jutro widzimy się na miejscu!

Zwrot wpisowego

Rozumiemy, że plany wielu osób legły właśnie w gruzach – nasze też, ale działamy, by przygotować dla was zawody sportowe bez strefy targowej i publiczności. Rozumiemy, że niektórzy będą oczekiwać zwrotu wpisowego i to szanujemy – wysyłajcie nam prośby na maila: joyride@timedo.pl, gdy tylko uporamy się z zaistniałą sytuacją zaczniemy ogarniać zwroty.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim wystawcom i sponsorom za to, że razem działaliśmy na pełnych obrotach przez ostatnie 3 tygodnie.

Partner tytularny: Małopolska
Sponsorzy: Garmin, Specialized, Marin, Maxxis, Fox, Karcher, Shimano
Sponsor skrzydeł dla zawodników: Redbull
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Nadleśnictwo Krościenko, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma
Team
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański,
INFOGRAM.pl, TVP Kraków.
Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BT Project, Polish 4x open,
72D, Velo Małopolska