Małopolska Joy Ride Bike Festiwal – Zapisy Odpalone!!!

Mamy to! Rzućcie wszystko co w tej chwili macie w rękach, nie zależnie od tego czy suszycie włosy, prowadzicie auto, czy strzelacie z lasera do kosmitów. Siadajcie do komputerów, telefonów, tabletów, czy innego świecącego ustrojstwa i zapisujcie się! Zapisujcie się tak jak by miało nie być jutra!

 

ZAPISY

Dobra, już trochę bardziej na poważnie. Wystartowały zapisy na Małopolska Joy Ride Bike Festiwal. Nie zależnie od tego, czy wpadacie do nas trochę odpocząć i pojeździć na luzie, czy startujecie we wszystkim w czym tylko się da, wchodźcie w link poniżej i róbcie co trzeba!

https://system.timedo.pl/joyride2019/pl/panel

Każdą konkurencję odpalamy jako osobne wydarzenie na FB, klikajcie „wezmę udział”, żeby być na bieżąco!

Oczywiście ilość miejsc nie jest ograniczona, ale z doświadczenia wiemy, że im wcześniej się zapiszecie tym większa szansa, że nie zależnie od braku wolnego w pracy, czy pozwolenia od żony po prostu do nas przyjedziecie. Musicie tylko odpowiednio to rozegrać! Pamiętajcie, jeśli są chęci, to sposób zawsze się znajdzie! Nie szukajcie długopisów, wszystko czego potrzebujecie macie tutaj. (i w kilku innych miejscach w tym wpisie)

 

TESTY ROWERÓW

Co roku macie do dyspozycji ponad 150 rowerów testowych! I to w terenie!

Co się tyczy testów rowerów – zapisy na testy wystartują zaraz przed festiwalem. Musicie jeszcze trochę poczekać, ponieważ wciąż przygotowujemy listę sprzętu testowego. Gdy tylko będziemy gotowi na pewno się o tym dowiecie!

 

KIDS RACE

Jedyna konkurencja, na którą zapisy jeszcze nie wystartowały to Kids Race. W przypadku tego dość nietypowego wyścigu zapisy ruszą w dzień zawodów (w sobotę) godzinę przed zawodami – o 11:00. Ściganie przeprowadzimy na specjalnie przygotowanej trasie między 12:00 a 12:30. Ależ to będą emocje!

Kids Race – to jest wyścig!

Co nowego?

Dla każdej osoby, która opłaci wpisowe mamy w tym roku jedyną w swoim rodzaju festiwalową koszulkę! Przygotowaliśmy ją razem z grafikiem, który zaprojektował dla was też ubiegłoroczny tshirt z Harendy. Tamta spodobała się chyba wszystkim, co sądzicie o tej?

 

„Dla mnie poproszę cztery sztuki na wynos”

Harmonogram & Regulaminy

Na koniec garść ogłoszeń! Rozkład jazdy na Małopolska Joy Ride Bike Festiwal 2019 został zaktualizowany i jest dla was dostępny na naszej stronie. Jak go znaleźć? Wejdźcie w zakładkę „Małopolska Festiwal Kluszkowce” i kliknijcie „harmonogram”. Mamy to? Proste, że tak.. Jeszcze jedno – REGULAMINY! Jeździmy razem już parę dobrych lat, więc nie może obyć się bez oficjalnych regulaminów, z którymi oczywiście powinniście się zapoznać. Regulaminy są dostępne w zakładce zapisy, ale oprócz tego publikujemy je tutaj. Łapcie, czytajcie i nie zapomnijcie o tym, żeby się zapisać! (tutaj)Małopolska Joy Ride Bike Festiwal RegulaminDOWNHILLDUAL_SLALOMFLYBAGPUMPTRACKWHIPCONTESTCHILLKIDS RACEMARATON

PARTNERZY

Powodzenia w zapisach i pamiętajcie, że bez odpowiedniego wsparcia nie było by festiwalu: Partner tytularny: Małopolska
Sponsorzy: Garmin, Specialized, Marin, Maxxis, Fox, Karcher, Shimano
Sponsor skrzydeł dla zawodników: Redbull
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Nadleśnictwo Krościenko, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, INFOGRAM.pl, TVP Kraków.
Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BT Project, Polish 4x open,
72D, Velo Małopolska