Małopolska joy ride bike festiwal – wystawcy cz. V

Czasu coraz mniej, a wystawców wciąż przybywa! Co więcej, przybywa także sprzętu do testowania! Rowery, amortyzatory, bajery do ustawiania sagu, oryginalne czapy i jerseye z nowoczesnych materiałów – brzmi fajnie co? A to wszystko znajdziecie własnie u nas – na Małopolska Joy Ride Bike Festiwalu! Ktoś jeszcze nie może się doczekać?

NINER BIKES & MRP

Macie już dość oklepanych rowerów, które codziennie widzicie na trasach? Szukacie czegoś oryginalnego i chcecie się wyróżniać? Może czas zwrócić się w stronę amerykańskiej Firmy „Niner Bikes”. Na pierwszy rzut oka widać, że osoby zajmujące się oprawą kolorystyczną rowerów Niner’a dobrze wykonały swoją robotę. „Rower ma jeździć, a nie wyglądać!” – Jasne że tak, ale kto z was nie chciałby jeździć na tak oryginalnej bestii! Poza tym wygląd tego roweru to tylko jedna z jego zalet. Zawieszenie 150 x 140, koła w rozmiarze 29 cali, a także nowa geometria z nieco wydłużonym reach’em sprawia, że model RIP 9 RDO jest bardzo uniwersalny i piekielnie dobrze się toczy! Rower ten będziecie mogli zobaczyć na tegorocznym festiwalu, dodatkowo firma przygotowała dla was coś ciekawego z segmentu Graveli!

Dakota Ridge Trail Morrison Colorado
Amortyzatory MRP robią wrażenie!

Na tym stanowisku znajdziecie również przednie i tylne amortyzatory firmy MRP (warto wspomnieć, że mają w swojej ofercie sprzęt typu Coil i Solo Air, a ich amortyzator Ribbon zdobył nagrodę Suspension Product of the year na Pinkbike’u). Co więcej ekipa przygotowała dla was bajery do ustawiania zawieszenia od Suss My Bike!

Zapowiada się bardzo ciekawie. Sprawdźcie sami jeśli chcecie wiedzieć więcej:

Link do facebooka: facebook.com/strangesummit 
Strona www: strangesummit.com

Kto wpada?

 

 

JACK HEADWEARE

Pozostając w temacie oryginalności.. Czy jest na sali ktoś kto ma czapkę z daszkiem? A no tak, każdy rowerzysta ma 50 czapek z daszkiem.. To inaczej! Czy jest na sali ktoś, kto ma czapkę z drewnianym daszkiem? Nikt? Tak właśnie myśleliśmy. Ale nie martwcie się, bo to właśnie u nas, na najpiękniejszym rowerowym festiwalu w Polsce będzie można się w taką czapeczkę zaopatrzyć! Mnóstwo ciekawych wzorów, od bardzo krzykliwych, do stonowanych, można by rzec ELEGANCKICH! Coś co każdy rowerowy budowniczy musi mieć w swojej kolekcji – czapka, która swoim wykonaniem będzie mu przypominać, że nie ma jak w domu – nie ma jak w lesie! 🙂

 

Chcecie wiedzieć więcej – sprawdźcie ich facebooka: https://www.facebook.com/jackheadwear/

TRU

Kolejna firma wdziera się bardzo mocno na rynek odzieży rowerowej! Firma TRU posiada w swojej ofercie szeroką gamę odzieży rowerowej dla małych i dużych, dla kobiet i mężczyzn. Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że niezależnie od tego czy jesteście fanami stonowanych kolorów czy jesteście TRU’e Enduro i kochacie mieć każdą część garderoby w innym kolorze – na tym stanowisku znajdziecie coś dla siebie! W tym roku na festiwalu będziemy mieć premierę nowej kolekcji – Rust. Zobaczcie sami jak wygląda najnowszy jersey od TRU!

Dodatkowo, każdy z was będzie mógł skorzystać ze specjalnych promocji przygotowanych przez firmę na czas festiwalu. Odkładajcie kieszonkowe bo warto!

Sprawdźcie Social Media TRU:

www.tru-tutu.com; FB: @tru.enduro; Instagram: truenduro

 

 

FANTIC

Fantic –  starsze pokolenie rowerzystów, motocrossowców i trialowców sobie przypomina, a młodsze się uczy! Z ogromną przyjemnością pragniemy was poinformować, o tym że w tym roku, na naszym festiwalu ze swoimi rowerami testowymi pojawi się firma Fantic. Tak jak już wspomnieliśmy, możecie ją kojarzyć raczej jako firmę związaną ze sportami motorowymi, ale w świecie, w którym powoli zaczynają rządzić E-Bike’i Fantic odnalazł się wręcz idealnie. Firma mająca ogromne doświadczenie zdecydowała się zbudować rowery z silnikiem elektrycznym i wyszło im to na prawdę dobrze!

Fantic integra – praaawdziwy potwór!

Zdecydowanie trzeba powiedzieć, że firma stworzyła rower dla wymagających klientów! Mocne silniki, świetne części, 160 mm skoku – ten rower na prawdę sprawdzi się absolutnie w każdym terenie! Mamy nadzieję, że ucieszy was wiadomość o tym, że do waszej dyspozycji będzie cała masa rowerów testowych. Oj szykujcie się na zapisy! Pamiętajcie – kto pierwszy ten lepszy! Dodatkowo na stanowisku Fantica zaprezentowane zostaną ciuchy rowerowe i motocrosowe kilku ciekawych firm! Nie możemy się doczekać!

Fantic + Finale Ligure – połączenie doskonałe!

Chcecie wiedzieć więcej o Fanticu? Łapcie ich FB: https://www.facebook.com/FanticPolska/

 

 

X FACTOR

Często nie jesteście świadomi tego jaki wpływ macie na rozwój wielu firm – w tym na przykład X-Factor’a. Po tym, jak w zeszłym roku firma zebrała od was feedback o swoich produktach, wraca w tym roku mocniejsza, z udoskonalonymi produktami! Będą ochraniacze na łokcie kolana, żółwie, zbroje, buzery, a nawet spodenki ochronne. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę, na innowacyjną linie ochraniaczy z tak zwanych pianek ” inteligentnych ” – nakolanniki i nałokietniki FLOW , koszulki z ochraniaczami LITE, DURO , STRONG!

Jeśli chcecie wiedzieć więcej sprawdźcie Social Media X Factor:

Widzimy się już za tydzień, pamiętajcie, że ścigamy się dzięki naszym partnerom!

 

FESTIWAL  WSPIERAJĄ:

Partner tytularny: Małopolska
Sponsorzy: Garmin, Specialized, Marin, Maxxis, Fox, Karcher, Shimano
Sponsor skrzydeł dla zawodników: Redbull
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Nadleśnictwo Krościenko, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, INFOGRAM.pl, TVP Kraków.
Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BT Project, Polish 4x open,
72D, Velo Małopolska