Małopolska Joy Ride Bike Festiwal – Wystawcy CZ. III

Kolejni wystawcy potwierdzają swoją obecność na festiwalu. Rowery, części, ochraniacze i kaski, odzież rowerowa, a także wszelkiego rodzaju nowinki technologiczne – to wszystko będziecie mogli oglądać, testować i kupować na naszych targach.

 

FOOG

Jak co roku na festiwalu pojawi się znana i lubiana firma Foog. Polski producent zaprezentuje najnowszą kolekcję odzieży rowerowej. Standardowo pojawią się koszulki i spodenki rowerowe zarówno dla pań i panów. Co więcej, w tym roku ekipa z Foog’a zaprezentuje całą serię ciuchów na gorszą pogodę. Na ich stanowisku będziecie mogli sprawdzić, jak leżą na was spodnie i kurtki, w których będziecie mogli jeździć nie zależnie od panujących warunków atmosferycznych!

Natalia Budner – polska zawodniczka wspierana przez firmę Foog
Komu brakuje ciuchów rowerowych?

Link do FB Foog’a: www.facebook.com/FOOGwear

 

 

EVOC G-FORM 

EVOC

Marki Evoc nie trzeba chyba już nikomu specjalnie przedstawiać. Nie zależnie od waszego stopnia zaawansowania oraz tego co robicie na rowerze ta firma ma dla was wszystko. Plecaki dla zawodników z wbudowanym żółwiem ochronnym! Sprzęt przygotowany specjalnie dla fotografów, budowniczych tras, torby podróżne na rower i nie tylko! Co więcej produkty Evoc’a powstają przy współpracy najlepszych projektantów z czołowymi zawodnikami jak na przykład Dany MacAskill! Są bardzo praktyczne, lekkie, szybkie w pakowaniu i bezpieczne, nie zależnie od ilości przewożonego sprzętu!

Evoc to certyfikowana jakość, bezpieczeństwo i przede wszystkim wygoda. Niezastąpiony towarzysz każdego tripu!

G-FORM

Jeżeli ochraniacze ciągle zsuwają się wam kolan i macie już tego dość, to chyba mamy dla was rozwiązanie. Lekkie i wygodne ochraniacze firmy G-Form wykonane są ze specjalnie ukształtowanego materiału  PORON® XRD™ umiejscowionego na przylegającej do ciała lycrze. Ochraniacze zostały zaprojektowane tak aby w razie przewrotki zaabsorbować całą siłę uderzenia, z drugiej strony zapewniając pełną swobodę ruchu i maksymalny komfort w czasie jazdy.

Matt Burke testuje ochraniacze w Swansea

Nikwax

Dodatkowo na stoisku Evoc’a zaprezentowana zostanie nowość na rynku. Nikwax – wysokiej jakości produkty do czyszczenia i impregnacji odzieży technicznej i outdoorowej. Przedłużają okres działania i utrzymują właściwości odzieży, obuwia i sprzętu, dlatego nie zależnie od uprawianej dyscypliny warto wyposażyć się w zestaw od tej firmy!

Więcej info znajdziecie na fb: https://www.facebook.com/EVOCpl

 

 

THULE

Przez ostatnie lata szwedzka firma bardzo rozwinęła linie swoich rowerowych produktów. Co w tym roku zobaczycie na ich stanowisku? Zaczynając od dobrze nam wszystkim znanych bagażników rowerowych, przez plecaki, torby do trekingu, sakwy po foteliki dla dzieci, a nawet specjalne pokrowce służące do transportu rowerów! Każdy produkt, który Thule ma w swojej ofercie został przetestowany pod względem bezpieczeństwa w specjalnym ośrodku w Szwecji. Co jeszcze charakteryzuje firmę? Skuteczność prostych rozwiązań, które swoją funkcjonalnością niejednokrotnie przewyższają konkurencje!

Wpadajcie do namiotu Thule na przymiarki plecaków!
Szwedzki design – prostota i funkcjonalność!

FB thule: https://www.facebook.com/thule/

BANANA BIKES

Co w tym roku na stanowisku Banana Bikes? Wszystko! Wpadajcie do ich namiotu i sprawdźcie najnowsze kolekcje części, ciuchów, ochraniaczy i kasków. Produkty 7idp, Royal Racing, Onza Tires, BB Components, RacingBros, Yep-components, Racer oraz TAG Metals – do wyboru, do koloru. Jeśli my mieli byśmy wam coś polecić to zdecydowanie warto zwrócić uwagę na asortynemt 7-dip – nowe kaski sygnowane nawet przez 50:01, części rowerowe Banana Bikes wyprodukowane w Polsce, a także nylonowe pedały TAG i najnowsze opony ONZA z serii kevlar 29′! Co więcej na miejscu dostępna będzie ekipa, która opowie wam o funkcjonalności swojego asortymentu!

Kaski 7-dip w nowej odsłonie!
Banana Bikes Holder – Made in Poland!

Więcej info: https://www.facebook.com/BananaBikesWeb

 

Downhill Pasion

Ponieważ na pewno na każdą imprezę z kumplami chodzicie w rowerowych ciuchach, to mamy coś dla was! Lokalna firma Downhill Passion wychodzi z propozycją funkcjonalnych koszulek o unikalnym designie! Co więcej, koszulka podobno bardzo dobrze sprawdza się na rowerze! Wpadajcie do namiotu i przekonajcie się sami!

#downhillpassion
Kto chce koszulkę?

Link do fb downhill pasion: https://www.facebook.com/downhillourpassion/

 

FESTIWAL  WSPIERAJĄ:

Partner tytularny: Małopolska
Sponsorzy: Garmin, Specialized, Marin, Maxxis, Fox, Karcher, Shimano
Sponsor skrzydeł dla zawodników: Redbull
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Nadleśnictwo Krościenko, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, INFOGRAM.pl, TVP Kraków.
Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BT Project, Polish 4x open,
72D, Velo Małopolska