MAŁOPOLSKA JOY RIDE BIKE FESTIWAL – WYSTAWCY CZ. 2

MAŁOPOLSKA JOY RIDE BIKE FESTIWAL – WYSTAWCY CZ. 2

DRUGA PIĄTKA WYSTAWCÓW JUŻ Z NAMI! BĘDZIE CO OGLĄDAĆ I KUPOWAĆ! NO I OCZYWIŚCIE BĘDZIE CO TESTOWAĆ! SPRAWDŹCIE SAMI CO DLA WAS PRZYGOTOWAŁY KOLEJNE FIRMY!

 

TREK

Zgodnie z panującymi trendami Trek na festiwalu wystawi się ze swoimi rowerami enduro. Ponieważ jazda z elektrycznym wspomaganiem również staje się coraz bardziej powszechna to w firmowym namiocie nie zabraknie również E-Bików. Poza rowerami na stanowisku Treka będziecie mogli zapoznać się z najnowszą technologią zastosowaną w kaskach Bontrager’a. Nie zależnie od tego, czy szukasz najlepszej ochrony, dla swojego mózgu, chcecie wypożyczyć na testy rower czy po prostu jesteście fanami nowinek technologicznych – na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Nowy Trek Powerfly
Flagowa endurówka Treka – Slash

Więcej info: https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/?utm_source=pl_social&utm_medium=pl_facebook&utm_campaign=JoyRideAd&utm_content=JoyRide

Öhlins

W tym roku na festiwalu najnowszą kolekcję swoich amortyzatorów zaprezentuje Öhlins! Każdy z was będzie mógł wpaść do ich namiotu i porozmawiać z serwisantami o tym dlaczego warto przesiąść się na zawieszenie Öhlins’a. Już jeździcie na zawieszeniu tej firmy? Może macie problem z odpowiednim ustawieniem sprzętu, lub po prostu chcieli byście się dowiedzieć, jak ustawić amortyzatory by działały najbardziej efektywnie. Tym bardziej zapraszamy na stanowisko. Jeżeli chcecie poczuć się jak Loic Bruni to będziecie musieli czaić się na rowery testowe na stanowisku firmy Specialized. Od naszych informatorów usłyszeliśmy, że będą wyposażone w sprzęt Öhlins’a! 😉

Amortyzatory Öhlins nie tylko działają, ale też wyglądają dobrze!
Loic Bruni i jego Specialized na zawieszeniu Öhlins!

Więcej info: https://www.facebook.com/%C3%96hlins-Polska-589482571470125/

WHYTE BIKES

Kto chce przetestować trochę sprzętu?! Ekipa z Whyte Bikes przygotowała dla was na prawdę dużo rowerów na tegoroczny festiwal. Będą endurówki, sztywniaki do MTB, a nawet rowery dziecięce, dlatego bez dwóch zdań każdy znajdzie coś dla siebie. Firma zaprezentuje zupełnie nową kolekcję rowerów typu trail i kilka nowości w segmencie enduro. Ponieważ festiwal to święto wszystkich dyscyplin rowerowych do waszej dyspozycji Whyte udostępni także kilka Graveli!

Model G 170 C RS na kołach 29
Rower Whyte T-130 CR

Łapcie fb Whyte Polska: https://www.facebook.com/whytebikespolska/

SPY

Ekipa Spy Polska zaprezentuje na festiwalu najnowszą kolekcję swoich produktów, w tym zupełnie nowy model Foundation MX. Nad goglami pracowała ekipa inżynierów i najlepszych sportowców jeżdżących dla Spy, dlatego bez dwóch zdań warto wpaść do namiotu i sprawdzić co z tego wyszło! Gogle zostały wyposażone w najnowszy system wentylujący, zupełnie nową piankę odprowadzającą wilgoć, szeroki pasek, który ma zapobiegać zsuwaniu się z kasku i oczywiście najlepszą soczewkę zapewniającą świetny obraz, nie zależnie od warunków oświetleniowych.

Gogle Spy Foundation

Sprawdźcie stronę  i facebooka firmy Spy:

spymx.pl / www.facebook.com/spypolska/ 

BIKE

Firma bike zaprezentuje na festiwalu produkty do mycia, pielęgnacji i serwisu rowerów. Firma, przy procesie produkcji postawiła na ekologię, co więcej, specyfiki sprzedawane przez Bike produkowane są w Polsce! Może nie pchajcie się do namiotu z brudnym sprzętem, nie mniej na pewno warto odwiedzić to stanowisko. Dlaczego powinniście wyposażyć się w kosmetyki od Bike? Ponieważ poza tym, że rower będzie czysty, to będzie jeszcze pięknie pachniał!

Więcej informacji o produktach bike:

https://www.facebook.com/bikebysgwww.bikebysg.com

Widzimy się w Maju!