Małopolska Joy Ride Bike Festiwal 2019 – Wystawcy CZ. 1

Małopolska Joy Ride Bike Festiwal 2019 – Wystawcy CZ. 1

Mamy to! Oficjalnie ruszamy z informacjami na temat wystawców,   którzy pojawią się w tym roku na targach odbywających się w ramach Małopolska Joy Ride Bike Festiwalu. Nowinki technologiczne, rowery do testowania oraz stylowe ciuchy w najlepszych cenach to tylko część tego co zobaczycie w namiotach! Co my tu mamy…

 

Velo – Dartmoor Bikes

Jak co roku na stanowisku firmy velo pojawią się najlepsze rowery Dartmoor Bikes. W tym roku firma skoncentrowała się na kategorii Enduro oraz trail i właśnie takie rowery udostępni do testów na festiwalu. W namiocie velo będziecie mogli sprawdzić jak wyglądają i działają nowe black i bluebirdy. Pierwszy z rowerów – blackbird to bardzo skoczna endurówka o skoku 160 x 160, która w roku 2019 pojawi się zarówno na kole 29, jak i 27.5

Bluebird to równie zrywna maszyna przeznaczona do nieco mniej ekstremalnych misji. Dzięki zawieszeniu 130 x 130 rower jest bardzo uniwersalny i podobnie jak Blackbird występuje w dwóch wariantach – na kołach 27,5 oraz 29 cali.

Chcecie wiedzieć więcej? Sprawdźcie Facebooka oraz Instagrama Dartmoor Bikes!

http://facebook.dartmoor-bikes.com

http://instagram.dartmoor-bikes.com

SPECIALIZED

W namiocie firmy Specialized w tym roku nie zabraknie nowości. Oprócz odświeżonych modeli Enduro oraz Stumpjumper’a LT firma na festiwalu zaprezentuje dwa elektryki. Modele Turbo Levo oraz Turbo Kenevo, to wspomagane mocą elektrycznych silników rower super-enduro przeznaczone do najcięższych zadań, w najcięższym terenie. Jeżeli nadal podchodzicie do E-Bików sceptycznie – wpadajcie na stanowisko speca i sprawdźcie sami, czy nie warto się przesiąść na TURBO-ROWER!

Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o rowerach Specialized oraz organizowanych przez firmę dniach testowych? Wszystkie informacje znajdziecie na ich facebooku:

https://www.facebook.com/SpecializedPolska/

COOLSPORT

Chcecie jeździć jak Brandon Semenuk, ale nie wiecie jak się do tego zabrać? My też nie, za to wiemy co zrobić, żeby wyglądać na rowerze prawie tak stylowo jak on. Pierwszy krok to udanie się na stanowisko COOLSPORT na festiwalu w Kluszkowcach i kupno butów, które firma Etnies przygotowała we współpracy z najlepszym Freeriderem na świecie!

Poza butami Etniesa, na stanowisku COOLSPORTU będzie można sprawdzić, jak wygląda kolekcja gogli firmy Dragon na sezon 2019!

Potrzebujecie więcej informacji na temat produktów COOLSPORT? Sprawdźcie ich instagrama:

https://www.instagram.com/dragonpoland/

https://www.instagram.com/etniespolska/

DVO biker house

Taką biżuterie to nawet mężczyźni lubią! Wpadajcie na stanowisko biker house żeby dowiedzieć się czy zawieszenie DVO działa równie wspaniale jak wygląda. W teamowym namiocie mechanicy zaprezentują wam najnowszy amortyzator tej firmy – DVO Onyx SC o skoku 180 mm! Nowością, jaką przygotował Biker House na ten rok jest możliwość przetestowania przednich oraz tylnych amortyzatorów. Chyba czas zaciągnąć kredyt…

Więcej informacji o amortyzatorach DVO znajdziecie na ich facebooku:

https://www.facebook.com/DVO-Suspension-Polska-1948141348549084/

OFFROAD BROTHERS 

Ciuchy, ochraniacze, kaski, buty! W tym roku na festiwalu firma OFFROAD BROTHERS postara się was przekonać, że może was ubrać od stóp do głów i to w taki sposób, że będziecie wyglądali co najmniej tak dobrze jak Greg Minnaar! Nowością, jaką prezentować będzie firma w tym sezonie, będą nowe modele butów oraz innowacyjne ochraniacze dla rowerzystów!

Więcej informacji znajdziecie na facebooku O’neal Polska:

https://pl-pl.facebook.com/onealpolska/

To dopiero pierwszych pięciu z kilkudziesięciu wystawców, którzy pojawią się na MAŁOPOLSKA JOY RIDE FESTIWAL w Kluszkowcach. Trzymajcie rękę na pulsie, wkrótce podamy następną piątkę!