Łukasik i Posmyk w Gravity Group

Dobra wiadomość obiegła ostatnio rodzimą scenę dh. Oto najlepszy obecnie zjazdowiec- Sławek Łukasik i jego kolega po fachu- Hubert Posmyk będą teraz reprezentowani przez Gravity Group- agencję marketingu sportowego z olbrzymim doświadczeniem w branży, prowadzoną przez Polaka- Piotra Siulczyńskiego..  Wygląda na to, że przed chłopakami otwierają się kolejne drzwi. Trzymamy kciuki!

Współpraca Sławka i Huberta nie będzie definitywnym przejęciem ich, jako zawodników. Sławek nadal pozostaje pod skrzydłami FroPro, gdzie tak naprawdę rozwinął się, jako sportowiec formatu większego, niż ten lokalny. Gravity Group będzie odpowiedzialne za sektor „Athlets management”– czyli kierowanie rozwojem, doradztwo i ogarnianie zaplecza sprzętowego i sponsorów dla wspomnianych riderów. Oto, co na temat współpracy mówi każda ze stron:

Sławek Łukasik: „O Gravity Group w zasadzie wiedziałem niewiele. Przede wszystkim sam team znany mi był z powodu Sama Blenkinsopa oraz z tego, że był stworzony i prowadzony przez Polaka. Jednakże po tym jak dowiedziałem się o nich więcej byłem pod wrażeniem i ucieszyłem się z ich oferty pomocy. Mam nadzieję, że współpraca z Gravity Group będzie się układać pomyślnie i zyska na niej każda ze stron. Dla mnie jest to przepustka do większego świata, możliwość wykazania się. W tym roku mierzę wyżej i mam nadzieję, że dzięki współpracy z Gravity Group i FroPro będę w stanie zrealizować swoje cele.”

Hubert Posmyk: „Jestem podekscytowany możliwością współpracy z Gravity Group.  Sądze, że nasza współpraca będzie się układać najlepiej jak tylko może. Bogate doświadczenie Gravity Group wprost z Pucharu Świata (współpraca z zawodnikami takimi jak Nathan Rennie, Mitch Delfs, Sam Blenkinsop, Filip Polc), indywidualne podejście do zawodnika, miła atmosfera i pełen profesjonalizm gwarantują współpracę na najwyższym poziomie!”

foto: Piotr Staroń / zdjęcie udostępnione w nocie prasowej GG.

Piotr Siulczyński: „Prowadząc przez 4 lata team UCI najpierw pod nazwą agencji i później ze sponsorami tytularnymi jako Kenda Tomac i Kenda Morewood oraz uczestnicząc z teamem w ponad 100 imprezach sportowych w tym 25 Pucharach Świata i wygrywając Puchar Świata w kategorii 4 Cross Team w 2007 zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie które mogą pomóc nawet najbardziej wymagającym zawodnikom w osiąganiu ich celów sportowych, a także firmom w osiąganiu ich celów biznesowych. Mając świadomość tego potencjału postanowiłem otworzyć nowy rozdział w działalności Gravity Group jakim jest „Sports Management”. Jestem dumny iż będziemy mogli pomóc w osiągnięciu swoich celów Sławkowi, Hubertowi oraz innym czołowym zawodnikom, którzy mamy nadzieje dołączą do nas w przyszłości.”

Sponsorzy oraz kalendarze startów Sławka i Huberta zostaną podane do wiadomości w niedalekiej przyszłości.

By uzyskać więcej informacji napisz na: contact@gravity-group.net lub dołącz do nas na facebook’u: www.facebook.com/GravityGroupAgency

Możesz również śledzić co nowego u naszych zawodników dołączając do profilu każdego z nich na facebooku:

Sławek: www.facebook.com/lukasik.slawek

Hubert: www.facebook.com/HubertPosmyk