Ludzka strona Bretta Rheedera

Ludzka strona Bretta Rheedera

Czołowi rowerzyści to nie zawsze typowi imprezowicze i „przypałowcy”. Wielu z nich w pełni poświęca się swojej karierze, traktując ją jako zawód i szansę na rozwój. Jednym z nich jest Brett Rheeder. Poznajcie bliżej jego historię i realia życia.

Brett Rheeder to jeden z niewielu slopestyle’owców w światowej czołówce, który poziomem jazdy dorównuje słynnemu Brandoni Semenukowi. Co więcej – widać, że z każdym sezonem Rheeder jeździ coraz lepiej i coraz częściej triumfuje w najważniejszych imprezach rowerowych serii FMB World Tour…

P-20150712-00350_News

Tyle, że Rheeder to też typ „milczka”, o którym niewiele wiemy i który mało kiedy pokazuje swoje emocje. Może to kwestia charakteru, a może specjalnej taktyki przyjmowanej na konkretne zawody? Ciężko stwierdzić. Wiemy natomiast, że zupełnie inaczej ogląda się filmy i foty z danym zawodnikiem, jeśli mamy okazję poznać jego życie poza rowerem. Gdzie mieszka, jak wygląda jego typowy dzień, co lubi robić jeśli nie śmiga na rowerze i gdzie się wychował.

P-20140824-00285_News

Film, który prezentujemy poniżej (autorstwa Treka & Freehub), pokaże wam oblicze Rheedera, jakiego nie znacie. Młody Kanadyjczyk opowie o farmie na której się wychował, miejscu gdzie mieszka obecnie, budowanym backyardzie i relacji z bratem, którego jeszcze do niedawna bardzo nie lubił. Rozsiądźcie się wygodnie, zaczynamy seans!

brett
Agricultural Education: The Brett Rheeder Story from Freehub Magazine on Vimeo.