Jane Ahonen w Białce Cię Pokonamy! GoPro Longest Jump na Garmin Joy Ride Małopolska Festiwalu

21-23 sierpnia w Białce Tatrzańskiej odbędzie się Garmin Joy Ride Małopolska Festiwal –  druga impreza rowerowa szyldu Joya. Jedną z konkurencji, które zorganizujemy na miejscu będzie GoPro Longest Jump, który w ostatnich latach generuje konkretne zamieszanie!


Najważniejsze informacje o Longest Jumpie w Białce Tatrzańskiej:

  • Partnerem Konkurencji będzie GoPro, a event dodatkowo nakręca Bartek Ryboczłek Szczęki!
  • Aktualny rekord skoczni wynosi 18,5 metra
  • To jedna z najbardziej widowiskowych konkurencji
  • W Białce stworzymy klimat rodem ze skoków narciarskich i spróbujemy pobić wszystkie dostępne rekordy odległości

Longest Jump na Festiwalu w Białce Tatrzańskiej – o co chodzi?

Najważniejsze informacje o hopie na konkurencję Longest Jump na Garmin Joy Ride Małopolska Festiwalu w Białce Tatrzańskiej

  • Skocznia na longest jump zostanie usypana z ziemi
  • Najazd na hopę odbywa się na płaskim fragmencie stoku
  • Aktualny rekord skoczni wynosi 18,5 metra
  • Głównym sponsorem konkurencji została firma GoPro
  • Bartek Ryboczłek Szczęki będzie koordynatorem i partnerem zawodów!

Zasady są banalnie proste. Zawodnicy rozpędzają się do maksymalnej prędkości, wybijają z niewielkiego kickera i próbują polecieć dalej niż wszyscy pozostali. Nie liczy się styl, obrót kierownicy ani liczba trików. Tutaj wygrywa ten, kto odważy się polecieć najdalej i wyląduje na dwóch kołach. Całą konkurencję nakręca, ten którego nie trzeba nikomu przedstawiać – Bartek Ryboczłek Szczęki. To właśnie on będzie sędzią i koordynatorem całego zamieszania, a dodatkowo, dla najlepszych zawodników dorzuci kozackie nagrody na swoją kolekcję merchu.

To konkurencja skierowana przede wszystkim do najbardziej doświadczonych riderów. Potrzeba ogromnej prędkości, perfekcyjnego wyczucia wybicia i pełnej kontroli w powietrzu. Każdy kolejny metr robi ogromne wrażenie zarówno na zawodnikach, jak i kibicach stojących tuż przy strefie lądowania.

Aktualny rekord Longest Jump wynosi 18,5 metra i właśnie ten rezultat stanie się punktem odniesienia dla zawodników w Białce Tatrzańskiej. Nasz cel jest prosty – stworzyć warunki do naprawdę dalekiego latania i sprawdzić, czy komuś uda się przekroczyć magiczną granicę 18,5 metra. Jeśli wszystko zagra – prędkość, wybicie i odrobina odwagi – niewykluczone, że podczas Garmin Joy Ride Małopolska Festiwalu będziemy świadkami nowego rekordu.

GoPro – głównym partner konkurencji Longest Jump

Najważniejsze informacje o Marce Gopro

  • GoPro to najlepszy producent kamer sportowych na rynku
  • Niedawno odbyła się zupełnie nowa premiera kamery Mission
  • Zawodnik, który pobije rekord skoczni otrzyma naprawdę konkretną nagrodę!

Do wspierania rywalizacji o najdłuższy lot dołącza marka, której w świecie sportów akcji raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. GoPro zostało oficjalnym partnerem konkurencji Longest Jump! To połączenie pasuje idealnie – będzie szybko, wysoko i zdecydowanie warto będzie mieć włączone nagrywanie. Kamery GoPro od lat nagrywają najbardziej spektakularne momenty w rowerowym świecie – i to z perspektywy samych zawodników. W Białce okazji do stworzenia konkretnych ujęć na pewno nie zabraknie. Marka dorzuci też swoje nagrody dla najlepszych lotników, więc poza zapisaniem się w historii konkurencji i próbą pobicia rekordu 18,5 metra, będzie o co walczyć!

Do tego na miejscu pojawi się cała strefa z nowoczesnymi kamerami. Będzie można oglądać, testować, zamawiać, kupować – wszystko będzie dostępne od ręki, a najlepsi specjaliści, którzy doskonale znają cały sprzęt będą do waszej dyspozycji. Jeśli ktoś chciałby sobie sprawić prezent na koniec sezonu, to w Białce będzie miał na to doskonałą okazję.

FAQ

Kiedy odbywa się Garmin Joy Ride Małopolska Festiwal w Białce Tatrzańskiej?

Garmin Joy Ride Małopolska Festiwal w Białce Tatrzańskiej odbędzie się 21–23 sierpnia 2026 roku.

Gdzie odbywa się festiwal?

Festiwal odbywa się w Białce Tatrzańskiej, na terenie Kotelnicy Białczańskiej i tamtejszego bike parku.

Czy Joy Ride Białka jest tylko dla zawodników?

Nie. Na festiwal można przyjechać jako zawodnik, kibic, osoba testująca sprzęt, uczestnik wycieczek albo z rodziną.

Czy amator może wystartować w zawodach?

Tak. Część konkurencji jest przygotowana z myślą o amatorach i osobach, które chcą spróbować startu po raz pierwszy.

Jak zapisać się na zawody?

Najlepiej zapisać się online przez formularz Race Result dostępny na stronie Joy Ride. Jak zapisać się na zawody?

Czy można przyjechać z dziećmi?

Tak. Wydarzenie ma mieć charakter family friendly, a Białka daje dodatkowe możliwości spędzania czasu poza samymi zawodami.

Jedź z nami Bądź częścią Joyride

Rower, emocje i festiwalowy vibe. Zapisz się i przeżyj Joyride na własnej skórze.