Lokalsi z Nowego Targu – debiut firmy JMP na Małopolska Joy Ride Festiwal

Lokalsi z Nowego Targu – debiut firmy JMP na Małopolska Joy Ride Festiwal

Fajnie jak pojawiają się u nas najwięksi, międzynarodowi giganci, ale jeszcze fajniej, jak wpadają do nas lokalne firmy, które przez lata rozwijały się na rodzimym rynku. Jedną z takich marek jest JMP, czyli firma specjalizująca się w produkcji odzieży technicznej, która ze swojej siedziby do Kluszkowiec dojedzie prawdopodobnie w jakieś +- 30 minut. Jak to możliwe? Ekipa pochodzi z Nowego Targu, ale produkowana przez nią odzież, zupełnie nie odstaje od ciuchów produkowanych przez zagraniczne korporacje. Wpadnijcie na ich stanowisko i przekonajcie się na własnej skórze! 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku JMP

JMP

„JMP to polski producent odzieży technicznej, który od 40 lat specjalizuje się w produkcji odzieży z tkanin membranowych. Kolekcje JMP to odzież narciarska, turystyczna, żeglarska i ostatnio rozwijana i popularna seria odzieży kolarskiej w skład której wchodzą przeciwdeszczowe kurtki z tkaniny Dermizax NX® o wysokich parametrach wodoodporności i oddychalności. JMP w swojej kolekcji czerpie z wieloletniego doświadczenia w produkcji odzieży technicznej. Korzysta z technicznych materiałów które idealnie sprawdzają się podczas różnych odmian kolarstwa.”

Ale rowery to nie wszystko. Firma produkuje również odzież techniczną dla narciarzy, skitourowców i wszelkiego rodzaju łowców górskich przygód. Poza lokalną produkcją, odzież JMP wyróżnia się też doskonałym stosunkiem ceny do jakości i właśnie dlatego od wielu lat cieszy się zaufaniem wielu klubów sportowych i organizacji, które zaopatrują swoich pracowników w techniczną odzież górską. Wpadajcie, sprawdzajcie i kupujcie w niskich, festiwalowych cenach!

Stanowisko JMP na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez JMPsportswear (@jmpsportswear)

Chociaż firma JMP pochodzi z oddalonego o jakieś 30 km od Kluszkowiec Nowego Targu, w tym roku pierwszy raz zamelduje się na naszej imprezie. Jaramy się, że festiwal znów będzie w pewnym sensie areną konfrontacji największych międzynarodowych gigantów, z lokalnymi firmami, które wcale nie mają się czego wstydzić.

Ponieważ JMP będzie debiutować na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024, ciężko nam przewidzieć co wydarzy się w tym roku na ich stanowisku, ale jedno jest pewnie – Wy musicie odwiedzić ich namiot. Dlaczego? A no dlatego, że nasz festiwal ma na calu promowanie i wspieranie lokalnych firm i inicjatyw, a to właśnie jedna z nich. Jeśli potrzebujecie kozackich ciuchów na rower, narty lub po prostu piesze wędrówki po górach – wpadajcie pod namiot JMP i kupujcie wszystko co wpadnie Wam w oko. O jakość się nie bójcie. Testowaliśmy i jesteśmy zadowoleni!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów