• Home
  • Ogólne

Lista wystawców na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024 – mamy rekord (znowu)

Lista wystawców na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024 – mamy rekord (znowu)

Już jutro startuje Małopolska Joy Ride Festiwal 2024! W tym roku mamy dla Was prawdziwy rowerowy raj – aż 69 (słownie sześćdziesiąt dziewięć) wystawców rozstawia swoje namioty, oferując wszystko, czego rowerowe serce zapragnie. Już dzisiaj (w czwartek) festiwalowy teren tętni życiem, ekipy rozstawiają się od rana, a prace idą pełną parą. Niektóre stoiska są tak imponujące, że do ich montażu potrzebne są dźwigi! Jeśli chcecie zobaczyć, jak to wszystko wygląda za kulisami, zapraszamy na nasz kanał YouTube, gdzie znajdziecie trzy świeże filmiki z ostatnich dni przygotowań.

Numer stanowiska Nazwa Firmy Opis
1 ABUS Polska ABUS to marka znana z produkcji wysokiej jakości zabezpieczeń rowerowych, takich jak zamki, kłódki i alarmy. Ich produkty są niezawodne i często stosowane przez profesjonalistów oraz amatorów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo swoich jednośladów. Na stoisku będzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania w zakresie ochrony rowerów.
2 Thule Thule to synonim jakości w zakresie bagażników samochodowych, uchwytów rowerowych i akcesoriów podróżnych. Ich innowacyjne produkty ułatwiają transport sprzętu sportowego, umożliwiając aktywny styl życia. Na stoisku Thule poznasz najnowsze modele bagażników rowerowych i akcesoriów podróżnych.
3 FF-Sport FF-Sport prezentuje produkty takich marek jak Ohlins, CushCore, SKF i Ferodo. Ohlins jest liderem w dziedzinie zawieszeń, CushCore oferuje innowacyjne wkładki do opon, a SKF i Ferodo to renomowani producenci łożysk i komponentów hamulcowych. Na stoisku FF-Sport znajdziesz produkty, które zapewnią Twojemu rowerowi najwyższą wydajność i trwałość.
4 Offroad Brothers S.C. Offroad Brothers to dystrybutor marek O’Neal i Azonic, znanych z produkcji odzieży i akcesoriów rowerowych. O’Neal to marka z bogatą historią w sportach ekstremalnych, oferująca wysokiej jakości kaski, ochraniacze i odzież. Azonic specjalizuje się w produkcji komponentów rowerowych, takich jak kierownice i pedały. Na stoisku czekają firmowe gadżety, naklejki i smycze.
5,6 Power Bikes Power Bikes prezentuje marki Troy Lee Designs, Norco, Pells, DMR Bikes i Leatt. Troy Lee Designs to odzież i kaski o niepowtarzalnym stylu, Norco to kanadyjski producent rowerów górskich, a Pells specjalizuje się w rowerach i komponentach. DMR Bikes oferuje pedały i inne akcesoria, a Leatt to lider w ochronie rowerzystów. Na stoisku można zobaczyć i przetestować produkty tych renomowanych marek.
7 TYGU TYGU to marka znana z wysokiej jakości odzieży i akcesoriów rowerowych, produkowanych w Polsce. Firma kładzie duży nacisk na jakość materiałów i staranność wykonania. Na stoisku TYGU będzie można zobaczyć najnowsze kolekcje odzieży oraz praktyczne akcesoria do jazdy na rowerze.
8 ACME Nowicki Łukasz ACME prezentuje marki FOOG x FLAT OUT, które specjalizują się w odzieży i akcesoriach rowerowych. FOOG oferuje funkcjonalne i stylowe ubrania, a FLAT OUT skupia się na innowacyjnych rozwiązaniach technicznych. Na stoisku można będzie zobaczyć nowości obu marek.
9 Oakley & Biker House Kraków Oakley to światowy lider w produkcji okularów przeciwsłonecznych i gogli sportowych. Ich produkty charakteryzują się nowoczesnym designem i zaawansowaną technologią optyczną. Na stoisku Oakley & Biker House Kraków będzie można przymierzyć najnowsze modele okularów i dowiedzieć się więcej o ich zaletach.
10 NS BIKES NS Bikes to polska marka znana z produkcji rowerów górskich i dirtowych. Na stoisku NS Bikes znajdziesz szeroki wybór rowerów, idealnych do jazdy po trudnym terenie i skoków.
11 PROSPORT PROSPORT prezentuje marki SPEEDCHIP, BIKEFINDER, TEKTRO i TRP, oferujące innowacyjne rozwiązania w zakresie elektroniki rowerowej, systemów lokalizacji oraz zaawansowanych komponentów hamulcowych. Na stoisku będzie można zobaczyć, jak te technologie mogą poprawić komfort i bezpieczeństwo jazdy.
12 Larix Janusz Pieła S.K.A Larix prezentuje marki Camelbak, Uvex i BBB. Camelbak to lider w produkcji systemów nawadniających, Uvex oferuje kaski i okulary ochronne, a BBB specjalizuje się w szerokiej gamie akcesoriów rowerowych. Na stoisku Larix będzie można zobaczyć najnowsze produkty tych marek.
13 Merida Polska Merida to jedna z największych firm rowerowych na świecie, znana z produkcji wysokiej jakości rowerów i akcesoriów. Prezentuje marki Maxxis, Bryton, Treefrog, Aeroe. Na stoisku Merida Polska będzie można zobaczyć najnowsze modele rowerów oraz szeroką gamę akcesoriów.
14 Shimano Polska Shimano to globalny lider w produkcji komponentów rowerowych. Na stoisku Shimano Polska będzie dostępny serwis rowerowy oraz możliwość testowania kasków Lazer. To doskonała okazja, aby zadbać o swój rower i wypróbować najnowsze technologie ochronne.
15 CRAGSPORT CRAGSPORT prezentuje marki Patagonia, Exped, TTTM i Carhartt. Patagonia to odzież outdoorowa, Exped to specjalista od sprzętu turystycznego, TTTM oferuje hamaki, a Carhartt to znana marka odzieżowa. Na stoisku znajdziesz szeroki wybór produktów dla miłośników przygód na świeżym powietrzu.
16 Faron Robert Pacewicz Faron Robert Pacewicz prezentuje markę Arctica, znaną z produkcji wysokiej jakości okularów sportowych i gogli narciarskich. Na stoisku Arctica znajdziesz najnowsze modele okularów, które zapewnią ochronę i komfort podczas każdej aktywności sportowej.
17 Velo Sp. z o.o. Velo prezentuje markę Dartmoor Bikes, znaną z produkcji rowerów górskich i dirtowych. Na stoisku można zobaczyć najnowsze modele i spotkać riderów Teamu Dartmoor.
18 Motor-Land Motor-Land prezentuje markę MARIN, znaną z produkcji wysokiej jakości rowerów górskich. Na stoisku Marin będzie można zobaczyć najnowsze modele i testować rowery.
19 Specialized Polska Specialized Polska prezentuje markę Specialized. Na stoisku Specialized będą organizowane wycieczki z przewodnikiem i rowery elektryczne do testowania.
20 Level Sport Koncept Level Sport Koncept prezentuje marki 100%, Spank, e13 i SDG, oferujące szeroki wybór akcesoriów rowerowych i komponentów wysokiej jakości.
21 UNIBIKE UNIBIKE prezentuje marki Schwalbe, Unibike, Ergotec, SKS Germany, Jagwire, Selle Royal, KMC, Sapim i Busch+Muller. Na stoisku będzie można zobaczyć szeroką gamę komponentów rowerowych.
22 TRW Sport TRW Sport prezentuje marki KTM, EIGHTSHOT (PUKY) i FIDLOCK. Na stoisku będzie można testować rowery KTM oraz PUKY/EIGHTSHOT.
23 Rowerowelove.shop Rowerowelove.shop prezentuje marki PNW Components, RockMachine, Superior i Bulls, oferując szeroki wybór rowerów i akcesoriów.
24 Snow PR (Bosch eBike Systems) Snow PR (Bosch eBike Systems) prezentuje markę Bosch eBike Systems. Na stoisku będą dostępne gadżety, takie jak bidony.
25 JMP JMP to polski producent odzieży technicznej, który oferuje produkty najwyższej jakości. Na stoisku będzie można zobaczyć najnowsze kolekcje odzieży sportowej.
26 NJ Sklep NJ Sklep to marka specjalizująca się w sprzedaży akcesoriów i części rowerowych. Na stoisku będzie można zapoznać się z ofertą i nowościami marki.
27 Garmin Garmin to lider w produkcji urządzeń GPS i elektroniki sportowej. Na stoisku będzie można zobaczyć najnowsze modele zegarków, nawigacji i innych urządzeń Garmin.
28 Sansa Europe. Sp. z o.o. Sansa Europe prezentuje markę Peak Design, znaną z produkcji akcesoriów fotograficznych i turystycznych. Na stoisku będzie można zobaczyć innowacyjne produkty Peak Design.
29 SCOTT Sportech Poland SCOTT Sportech Poland prezentuje marki SCOTT, Bold i Syncros. Na stoisku będzie można zobaczyć nowe modele rowerów SCOTT Ransom i SCOTT Voltage oraz szeroką gamę akcesoriów Syncros.
30 BH Bikes BH Bikes to hiszpańska marka znana z produkcji rowerów górskich i szosowych. Na stoisku BH Bikes będzie można zobaczyć najnowsze modele rowerów.
31 Carmen Sp.z o.o. Carmen Sp. z o.o. prezentuje markę Nox Cycles, oferującą rowery elektryczne i górskie. Na stoisku będzie można zobaczyć najnowsze modele Nox Cycles.
32 R Raymon Bicycles GmbH R Raymon Bicycles to niemiecka marka produkująca rowery górskie i elektryczne. Na stoisku będzie można zobaczyć nowości tej marki.
33 PRIME Bicycles Sp. z o.o. PRIME Bicycles to producent rowerów wysokiej jakości, znany z innowacyjnych rozwiązań. Na stoisku będzie można zobaczyć najnowsze modele rowerów PRIME.
34 NotBad Suspension NotBad Suspension prezentuje marki Forbidden Bike, Vorsprung Suspension, ND Tuned, Aenomaly, 5DEV, TruTune, WPS MTB, Fast Suspension. Na stoisku będzie można zobaczyć innowacyjne systemy zawieszeń i akcesoria do rowerów.
35 Bike in Color Bike in Color specjalizuje się w indywidualnym lakierowaniu rowerów. Na stoisku będzie można zobaczyć przykłady ich prac i dowiedzieć się więcej o możliwościach personalizacji rowerów.
36 BEERDURO BEERDURO to marka łącząca miłośników piwa i rowerów, prezentująca również markę TRIPULA. Na stoisku będzie można zapoznać się z ofertą odzieży i akcesoriów rowerowych.
38 Polsport Sp zoo Polsport prezentuje rowery Orbea i odzież Hiru. Na stoisku będzie można zobaczyć najnowsze modele rowerów i kolekcje odzieży sportowej.
39 LeaseLink LeaseLink oferuje finansowanie rowerów w leasingu lub ratach dla firm. Na stoisku będą dostępne gadżety i orzeźwienie.
40 TOSA TOSA prezentuje innowacyjne rowery, które łączą nowoczesny design z funkcjonalnością. Na stoisku będzie można zobaczyć najnowsze modele TOSA.
41 XentroX XentroX prezentuje marki SIXS i TRU-TENSION, oferujące odzież rowerową i smary. Na stoisku będą dostępne promocje na produkty i próbki smarów.
42 Firma Handlowo-Usługowa Mikado Import-Eksport Beata Styzińska-Gil Firma Mikado prezentuje markę DT SWISS, znaną z produkcji kół i komponentów rowerowych. Na stoisku będzie można zobaczyć najnowsze produkty DT SWISS.
43 Bootfitting Center Bootfitting Center prezentuje markę Sidas, specjalizującą się w dopasowywaniu obuwia. Na stoisku będzie dostępna bezpłatna analiza stopy i dopasowywanie butów do perfekcji.
44 Health Hunters Health Hunters specjalizuje się w przenośnych wannach do lodowych kąpieli regeneracyjnych. Na stoisku będzie można przetestować kąpiele lodowe.
46,47 Powerbike Powerbike prezentuje marki Fox, Santa Cruz Bicycles i Crankbrothers. Na stoisku będzie można zobaczyć najnowsze produkty tych marek.
48 BIMBER BIMBER to polska marka odzieży rowerowej szytej w Bielsku-Białej. Na stoisku będą konkursy z nagrodami.
49 B2Bike B2Bike prezentuje markę Cardo Systems, specjalizującą się w komunikacji bezprzewodowej dla rowerzystów. Na stoisku będzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania tej marki.
50 INNPRO Robert Błędowski Sp. z o.o. INNPRO prezentuje markę Insta360, znaną z produkcji kamer sportowych. Na stoisku będzie można zobaczyć nowości od Insta360.
53 Vento Co Vento Co prezentuje markę ION BIKE, specjalizującą się w odzieży i sprzęcie dla sportów wodnych i rowerowych. Na stoisku będzie można zobaczyć najnowsze kolekcje odzieży i sprzętu ION BIKE.
54 Phinance Konrad Kasprzyk Phinance wspiera ponad 8 tys. sportowców w 25 dyscyplinach. Na stoisku będą dostępne gadżety i jabłka do poczęstowania.
55,56 PM SPORT PM SPORT prezentuje marki POC, NORTHWAVE, JULBO, BOOKMAN. Na stoisku będą konkursy z bidonami!
57 Canyon Canyon prezentuje markę Canyon. Na stoisku będą testy rowerów w obrębie Bike Parku.
58 Camonboard s.c. Camonboard prezentuje markę GoPro, znaną z produkcji kamer sportowych. Na stoisku będzie można zobaczyć nowości od GoPro.
59 ROCDAY sp z o. o. ROCDAY prezentuje markę ROCDAY, specjalizującą się w odzieży i akcesoriach rowerowych. Na stoisku będzie można zobaczyć najnowsze kolekcje odzieży i akcesoriów.
60 Bafang Electric Polska Sp. z o.o. Bafang Electric prezentuje marki Tosa Bikes, Mazim Bikes oraz własne modele e-rowerów. Na stoisku będzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania w e-rowerach.
61 Nexus Sp. z o.o. Nexus prezentuje marki WINX i SPEEDCLEAN, oferujące innowacyjne rozwiązania w zakresie czyszczenia rowerów i smarów. Na stoisku będzie można zobaczyć najnowsze produkty tych marek.
62,63 Dainese Oprócz Dainese prezentują mark takie jak Kona, Neon, Athletes, UYN. Na stoisku będzie pełna kolekcja produktów Dainese i rowery testowe Kona.
64 BikeUniverse.pl BikeUniverse.pl to ekipa, która tworzy jedne z najlepszych pumptracków w Polsce. Na stoisku będą konkursy z nagrodami o łącznej puli 4000 zł.
65 Coolsport Coolsport prezentuje marki ETNIES i VOLCOM MTB, specjalizujące się w odzieży i akcesoriach rowerowych. Na stoisku będą konkursy i gadżety.
66 Mario Mariusz Budz Mario Mariusz Budz prezentuje marki Fantic i Surron, oferujące elektryczne górskie maszyny. Na stoisku będzie można zobaczyć najnowsze modele.
67,68 P.W. ALJOT Sp. z o.o. P.W. ALJOT prezentuje marki Motul, Prox i Kenda, oferujące szeroki wybór komponentów rowerowych i smarów. Na stoisku będzie można zobaczyć najnowsze produkty tych marek.
69 Nikwax Europe Sp. z O.O. Nikwax Europe specjalizuje się w produkcji ekologicznych środków do impregnacji i pielęgnacji odzieży oraz sprzętu outdoorowego. Na stoisku będzie można zapoznać się z pełną ofertą produktów Nikwax.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszych wystawców, którzy przygotowali dla Was mnóstwo atrakcji, konkursów i możliwości testowania sprzętu. Każde stoisko kryje w sobie coś wyjątkowego, więc nie przegapcie żadnej okazji! Sprawdźcie na YouTube, jak idą prace z rozkładaniem festiwalu i bądźcie na bieżąco. Do zobaczenia na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Puky, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Dometic, Niner
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska, IXI Bikes, Magazyn Bike, Outdoor Magazine, MTB-XC.pl
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów