Lista testówek NS Bikes

Z każdym dniem zbliżamy się do długo wyczekiwanego Joy Ride BIKE Festu w Kluszkowcach. Na fanów rowerowych szaleństw czekać będzie wiele przyjemności – w tym możliwość testowania rowerów wielu topowych producentów. Dziś przedstawiamy listę maszyn, jakie znajdziecie na stoisku znanej i lubianej marki NS Bikes.

5

NS Bikes to jedna z niewielu polskich firm rowerowych, która dotarła do absolutnej czołówki. Wiele produtków, konstrukcji i rowerów znane jest nie tylko na Starym Kontynencie, ale również za wielką wodą, gdzie cieszą się ogromną popularnością. W naszej szerokości geograficznej ostatnimi hitami są najnowsze maszyny NS’a – zjazdowy Fuzz i endurowy Snabb. Nie można zapominać także o kultowej Sodzie, która w trakcie kilku sezonów zyskała miano bardzo uniwersalnej freeride’ówki, na bazie której można zbudować rower do latania wielkich hop, albo całkiem zwrotną endurówę.

Na stoisku NS Bikes znajdziecie poniższe rowery testowe. Jako że 7Anna odpowiedzialna jest także za dystrybucję rowerów marki Mondraker, w na stestowej liście istnieją również rowery hiszpańskiego producenta.

(zobacz też testówki od Canyon Bikes i testówki od Kellys Bicycles)

Poniżej fotki maszyn, które znajdziecie w festiwalowej wypożyczalni:

Fuzz_1_flat

NS Bikes Fuzz 1 – 650b

Soda_AIR_flat

NS Bikes Soda Air – 650b

Snabb_E1_flat

NS Bikes Snabb E1 – 650b

Snabb_T1_flat

NS Bikes Snabb T1 – 650b

podium_pro

Mondraker Podium Pro Carbon 29″

foxy_carbon_rr

Mondraker Foxy Carbon – 650b

factor_rr_27

Mondraker Factor R – 650b