Lista testówek Lapierre

Pora na kolejną porcję informacji dotyczących festiwalowych testówek. Podczas targów na Joy Ride BIKE Fest będziecie mogli sprawdzić, jak wyglądają i jeżdżą topowe modele pznanej marki Lapierre – w tym najnowsza zjazdówka, której dosiada m.in. Loic Bruni.

Loic Bruni

Lapierre to jedna z marek, które miały niezwyke duży wpływ na scenę ekstremalnego kolarstwa górskiego. Po wielu latach technologicznego przodowania w świecie downhillu managerowie postanowili przekierować brand na modne enduro. W procesie tworzenia idealnej endurówki niezwykle istotny był feedback legendarnego Nico Voullioza, który do dziś jest ich factory riderem. Efektem było stworzenie niesamowitego roweru, w którym ukryto możliwości nowoczesnej techniki – m.in. elektronicznie obsługiwany napęd, czy zawieszenie dostosowujące progresywność do trasy…

Kilka miesięcy temu światło dzienne ujrzała nowa zjazdówka Lapierre. Zdania i opinie „znawców” były podzielone. Na szczeście już niebawem wszystko będzie jasne – zwłaszcza, jeśli sami jesteście zaintrygowani tym rowerem, Podczas Joy Ride BIKE Festu trafi on do puli testówek, więc jeśli się postaracie, to dokładnie sprawdzicie jego właściwości i look.

Sprawdź testówki innych firm, które wystawią się podczas Joy Ride BIKE Festu w Kluszkowcach:

PONIŻEJ FOTKI MASZYN, KTÓRE ZNAJDZIECIE W FESTIWALOWEJ WYPOŻYCZALNI:

(na stoisku Lapierre – Bike ID – będą dostępne także rowery testowe marki Trek)

Lapierre DH 727

Lapierre DH 727Lapierre ZESTY 427

Lapierre Zesty 514Lapierre Zesty 514Lapiere Zesty 427