Limitowane serie NS Bikes

Nie jest tak, że to już tylko użytkownicy z wybujałym ego albo portfelem marzą o totalnie unikalnych rowerach. Także producenci chcą, by ich cacuszka wyróżniały się z tłumu podobnych produktów. Poza tym proces tworzenia limitowanych serii to świetna okazja, by puścić wodzę designerskiej fantazji.

b4

Niedawno w sieci pojawiły się informacje o limitowanej serii rowerów polskiej marki NS Bikes. Brand z Pomorza już i tak nie narzekał na brak zainteresowania. Wszystko dzięki zjazdowemu Fuzzowi na kołach 650b, albo elektryzującemu Snabb’owi do enduro, na widok którego ślinią się riderzy w każdej szerokości geograficznej. Mało… Tęgie głowy z NS’a wymyśliły, że podkręcą temperaturę pomiędzy fanami marki i wypuszczą limitowaną serię trzech modeli.

Rowery NS BIkes - seria limitowana

Do bardzo okrojonej grupy czarnych piękności trafiły dwa modele: Fuzz, Snabb i Majesty. Można więc powiedzieć, że dla każdego coś fajnego. Wymienione maszyny zostały nie tylko wyposażone w topowy osprzęt, który w każdej dziedzinie stanowi absolutną awangardę, ale również pomalowano je w mroczne i bardzo eleganckie barwy.

6

Poniżej znajdziecie galerię zdjęć limitowanej serii NS Bikes Fuzza, Snabba E i Majesty Park. Więcej na temat cen i dostępności rowerów przeczytacie na stronie NS Bikes. Dodamy tylko, że rowery występują w partiach liczących 10-15 sztuk. Posiadać takie cacko to niezły przywilej. W końcu ten sprzęt to unikat na skalę światową!

a6