Leatt – marka wspierająca braci Godziek na Joy Ride Days w Szczyrku

Leatt – marka wspierająca braci Godziek na Joy Ride Days w Szczyrku

Przypominamy wszystkim zapominalskim i uświadamiamy wszystkich nieświadomych – 9-11 września 2022 widzimy się na Joy Ride Days w Szczyrku. W planach mamy konkretną imprezę, kilka mniejszych i większych konkursów rowerowych oraz przede wszystkim rozbudowane targi, w których udział weźmie między innymi firma Leatt. Czytajcie dalej i dowiedzcie się więcej o kozackiej marce wspierającej braci Godziek: 

Leatt:

„Istniejąca na rynku od 2004 roku marka Leatt Protectives jest liderem w produkcji ochraniaczy oraz odzieży sportowej przeznaczonej dla osób uprawiających sporty akcji, motocyklowe oraz rowerowe, a w szczególności te w wydaniu ekstremalnym! Marce Leatt zaufało już wielu znanych i utytułowanych zawodników MTB jak Ed Masters, Bernard Kerr, Aaron Chase czy Szymon Godziek, którzy zwracają największą uwagę na jej niezawodność. Leatt stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, zapewniając użytkownikom wysoką ochronę przed urazami i dbając o jak najlepszą wygodę, jakość oraz wentylację, osiąganą nawet przy niskich prędkościach.”

W świecie opanowanym przez influencerów i liderów opinii publicznej, my staramy się oceniać wszystkie produkty tak trzeźwo i obiektywnie, jak to tylko możliwe. Dobrze wiecie, że jesteśmy w środowisku rowerowym od lat i właśnie dlatego wiemy co i komu możemy polecić. Firma Leatt jest na rynku od sezonu 2004 i nieustannie wprowadza do swojej oferty nowe produkty wyposażone w najnowocześniejszą technologię. To jedna z marek, która jest odpowiedzialna za wyznaczanie standardów w świecie rowerowych kasków, ochraniaczy i specjalistycznej odzieży. Skoro jakości Leatt’a zaufali bracia Szymon i Dawid Godziek, to my też nie mamy co do niej żadnych obaw.

Warto zaznaczyć, że na stanowisku Leatt’a jak zwykle nie zabraknie konkursów i dodatkowych atrakcji. Już teraz możemy wam zdradzić, że do zgarnięcia będzie sporo kozackich czapek, o które walczyliście również w Kluszkowcach, a także mnóstwo drobnych gadżetów. Póki co nie dostaliśmy jeszcze potwierdzenia obecności od braci Godziek, którzy tydzień wcześniej będą rywalizować o punkty FMB na zawodach Red Bull District Ride w Norymberdze, ale zapewniamy Was, że zrobimy co w naszej mocy, by rowerowi bracia znów wpadli na naszą imprezę!

Więcej szczegółów na temat imprezy podamy wkrótce, a tymczasem sprawdźcie, jak wyglądała nasza impreza w ubiegłym sezonie: