Larix – dystrybutor marek BBB Cycling Uvex i CamelBak na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Więcej o Uvex, Camelbak i BBB Cycling

Jak się pojawiać na Festiwalu, to z przytupem! Firma Larix odpowiedzialna za dystrybucję marek takich jak Uvex, Camelbak, czy BBB Cycling pojawi się na tegorocznej imprezie z całą gamą nowych produktów. Od kasków i ochraniaczy, przez plecaki i systemy ułatwiające nawadnianie w każdych warunkach, aż do multitooli, akcesoriów i wszelkiego rodzaju bajerów. Polecamy, zachęcamy, a szczegóły przedstawiamy poniżej: 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o Uvex, Camelbak i BBB Cycling

Larix o swoich markach:

  • BBB Cycling – Hasło marki “We are cycling” świetnie oddaje to, po co została ona stworzona. Wywodzący się z malowniczych terenów Holandii, założony przez 2 aktywnych kolarzy, brand BBB, od ponad 25 lat dostarcza jakościowy asortyment z zakresu akcesoriów, odzieży oraz części rowerowych. W portfolio marki znajduje się ponad 2000 unikatowych produktów, zaprojektowanych tak, aby dostarczać jak najwięcej przyjemności z uprawiania kolarstwa z zachowaniem bezpieczeństwa, jakości oraz niepowtarzalnego designu. Marka przykłada dużą uwagę do detali, które są odzwierciedleniem jej pasji do doskonałości. Każdy produkt marki BBB jest starannie zaprojektowany i wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły.

 

  • UVEX jest firmą rodzinną z siedzibą w Niemczech, założoną w 1926 r. Na początku lat 30 XX wieku marka wyprodukowała swe pierwsze gogle. Z roku na rok producent zwiększał swój asortyment, oferując, oprócz gogli, najwyższej jakości kaski narciarskie i rowerowe, okulary sportowe i lifestyle oraz ochraniacze. Nazwa UVEX jest skrótem od Ultra Violet EXcluded, co oznacza wykluczenie ultrafioletu, a co jest podstawową cechą gogli i okularów marki. Od 1960 marka UVEX jest światowym symbolem, jakości, a niemiecka produkcja dodatkowo podnosi prestiż marki. Fabryki w niemieckim Lederdorn i Obernzell zatrudniają szereg specjalistów, których zadaniem jest nie tylko zaprojektowanie i produkcja asortymentu marki, ale także przeprowadzenie cyklu testów, potwierdzających bezpieczeństwo sprzętu sygnowanego logo UVEX. Szereg rygorystycznych testów jakościowych ma dać gwarancję maksymalnej ochrony życia. Obecnie uvex inwestuje w rozwój produktów z grup performance oraz enduro/all-mountain, co zagwarantować ma szeroką gamę kasków i okularów z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 

  • CamelBak to amerykańska firma istniejąca na rynku od 1989 roku.
    Idea oraz pomysł na produkty zrodził się podczas jednego z najbardziej wymagającego wyścigu rowerowego, jeden z jego uczestników, którym był Michale Edison, zdecydował się napełnić woreczek z wodą i umieścić go w plecaku, razem z rurką służącą do picia wody. Tak powstał pierwszy na świecie plecak z systemem nawadniania, znany dziś jako CamelBak. Aktualnie firma CamelBak znana jest jako wiodący producent plecaków i akcesoriów z systemem nawadniania. W tej grupie można wyróżnić plecaki rowerowe, kamizelki oraz plecaki biegowe, a także akcesoria i plecaki turystyczne. Rdzeniem każdego z tych produktów jest zaawansowany system nawadniania. Marka CamelBak znana jest również z szerokiej oferty butelek codziennego użytku, a także kubków termicznych – każdego roku amerykańscy projektanci marki przygotowują rozwiązania mające na celu jak najlepsze, najwygodniejsze oraz najszybsze nawodnienie w każdej sytuacji. Nie tylko w sporcie, ale również w czasie codziennych zajęć!

Stanowisko Uvex, Camelbak i BBB Cycling (Larix) na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Szczegółów dotyczących konkretnego asortymentu, który pojawi się na stanowisku ekipy Larix jeszcze nie znamy. ALE! Jesteśmy prawie pewni, że każdy rowerzysta, który pojawi się na targach znajdzie pod tym namiotem coś dla siebie. No bo sami pomyślcie – blecak z bukłakiem, bidon, nerka, kask, multittol – przecież takie rzeczy po prostu się przydają.

Festiwal organizujemy też po to, by w końcu trochę zaszaleć po długiej i smutnej zimie, w trakcie której odkładaliście każdą złotówkę do rowerowej skarbonki. Rabaty, rabaciki, konkursy, targowanie – gdzie to wszystko jest możliwe, jeśli nie na naszej strefie expo zorganizowanej na parkingu pod stacją narciarską Czorsztyn Ski. Mimo wszystko sugerujemy, przed wyjazdem na Festiwal założyć na kartach kredytowych jakieś rozsądne limity. Jeśli jesteście rowerowymi zakupoholikami, to lepiej zapobiegajcie, zamiast później żałować!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów