Królowie Imprezy (tej nocnej) – Beerudo na Małopolska Joy Ride Festiwalu 2024

Królowie Imprezy (tej nocnej) – Beerudo na Małopolska Joy Ride Festiwalu 2024

Ekipa z Beerduro znana jest z dość charakterystycznego stylu jazdy na rowerze, w którym na każdy przejazd przypada odpowiednia dawka złotego napoju izotonicznego.  Chłopaki wiedzą jak dać czadu na rowerze i po rowerze, więc jeśli chcecie dobrze pojeździć, a przy okazji zaliczyć rowerowy balet życia, to już wiecie do kogo się zgłosić. 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku BEERDURO

Beerduro

No co tu dużo mówić. Żywiołem tych gości jest chaos i wszędzie gdzie się pojawią sporo się dzieje. Według jednych jest to ich największa zaleta, według innych, największa wada. Do której gdupy należymy my? To zależy, czy organizujemy imprezę, czy w niej uczestniczymy! (śmiech) No dobra, a tak całkiem na poważnie, to abstrahując od imprezowego charakteru stanowiska, ciuchy, które obecnie ma w swojej ofercie Beerduro, to dosłownie jakieś czyste szaleństwo. Góralskie kamizelki z łowiecki, stylowe jerseye, ciuchy produkowane w kolaboracji z Szymonem Godźkiem. Nie no, jest naprawdę grubo – zobaczcie sami!

Stanowisko BEERDURO na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

To co musicie wiedzieć tyczy się głównie góralskich kamizelek do zadań specjalnych. Jeśli chcecie je sobie kupić to najlepiej już teraz odezwijcie się do chłopaków z prośbą o jakiś preorder, bo jak zobaczyliśmy z jaką prędkością wyprzedawały się w trakcie Pucharu Świata w szczyrku to nie mogliśmy w to uwierzyć. Zainteresowanie było tak wielkie, że w pewnym momencie widzieliśmy nawet zawodników ze światowej czołówki przechadzających się po padoku w stylowych kamizelach. Brook Macdonald, Wyn Masters, Loic Bruni, Finn Iles – no dosłownie wszyscy! Mamy nadzieję, że ekipa z Bielska zabezpieczy na naszą imprezę konkretne ilości tego genialnego wynalazku, bo coś czujemy, że będą mieć wzięcie!

Disclaimer: Proszę nie robić melanżu w namiocie na targach! I to nie dlatego, że mamy coś przeciwko imprezom. Wręcz przeciwnie! Ale ponieważ w trakcie naszego festiwalu musimy współpracować z gośćmi hotelowymi oraz brać pod uwagę to, że na targach wielu wystawców nawiązuje kontakty handlowe i sprzedaje swoje produkty, musimy się jakoś dogadać. Żeby potem nie było, że „dokucza Wam policja”!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów