Krakowski Klasyk – NJ Kolektyw na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Krakowski Klasyk – NJ Kolektyw na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Znudziły Ci się oklepane ciuchy globalnych gigantów? To się dobrze składa, bo ta ekipa ma w swojej ofercie coś naprawdę nieszablonowego. Ekipa NJ kolektyw z Krakowa, to grupa lekko nawiedzonych fanów klimatycznego Enduro, którzy swój artyzm wyrażają poprzez projektowanie najbardziej odjechanych Jerseyów na rynku. Brzmi dobrze? Poczekajcie, aż zobaczycie ich ciuchy na targach! 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o NJ Kolektyw

NJ KOLEKTYW:

NJ, czytaj enjot – to „ krakoska” marka, stworzona przez zajawkowiczów rowerowych (NJ Kolektyw), której produkty charakteryzują się unikalnym, ręcznie tworzonymi grafikami, pięknymi kolorami, bardzo trwałymi materiałami oraz utrzymaniem całej produkcji od początku do końca w Małopolsce. Na pewno znacie tą osłuchaną maksymę: „rower łączy ludzi”. NJ Kolektyw to żywy przykład realizacji jej w praktyce. Jesteśmy wielkim tyglem osobowości, pochodzenia i zawodów, który nie występuje chyba nigdzie indziej w przyrodzie. Studenci szkół wyższych, informatycy wszelkiej maści, marketingowcy, konstruktorzy, prawnicy, lekarze, kolejarze, kucharze, fizjoterapeuci, graficy, PR-owcy, HR-owcy, BHP-owcy, organizatorzy eventów, architekci, mechanicy rowerowi czy restauratorzy – no prawdziwa Arka Noego. Każdy z nas to osobna historia ale łączy nas wspólna pasja, którą realizujemy razem od 5 lat. Różnorodność osobowości jest chyba jeszcze większa niż przekrój zawodów.

Jestem skłonny powiedzieć, że gdyby nie wspólna jazda na rowerze, to skala dysonansu pomiędzy członkami ekipy nie pozwalałby na wspólną egzystencję w przestrzeni mniejszej niż 1 km kwadratowy. Generalnie cud – and I think it’s beautiful. Na co dzień żyjemy głownie w Krakowie ale są wśród nas przedstawiciele rejonów górskich, zarówno wschodnich jak i zachodnich. Jeździmy na wszystkich rodzajach rowerów (oraz fatbajków ) jakie istnieją. Jedni jeżdżą szybciej, inni wolniej. Jedni potrafią latać, inni raczej trzymają się ziemi, czasami za często. Cieszy nas ta pasja wielce i chcemy się nią dzielić również z Wami. Dlatego powstał NJ Sklep. Rzeczy, które możecie tu zakupić używamy osobiście i testowaliśmy je w różnych warunkach. Staramy się żeby ich jakość i unikalny charakter były na najwyższym poziomie. Wierzymy że spełnią one Wasze oczekiwania. Do zobaczenia na szlaku!

Stanowisko NJ Kolektyw na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

I w tym miejscu prawdopodobnie pojawiło się pytanie. Czy to najbardziej szalona ekipa, jaka pojawi się w Kluszkowcach? Cóż, jak sami pewnie dobrze wiecie, pozytywnie zakręconych wariatów w Kluszkowcach zdecydowanie nie brakuje, ale ekipa NJ Kolektyw na pewno należy do ścisłej czołówki. Dobrze wiemy, że poza „zakręconymi” wystawcami, na festiwalu pojawiają się równie zakręceni odwiedzający, więc jeśli zaliczacie się do tej grupy, to koniecznie wpadnijcie pod namiot krakowskiej ekipy, by zamienić kilka słów, ustawić się na rower, a może nawet dokonać jakiegoś spontanicznego zakupu. Jeśli ktoś ma Was namówić, na „nieszablonowe” wdzianko, to właśnie oni!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów