Krakowski Biker House wjeżdża z marką Oakley na Małopolska Joy Ride Festiwal!

Krakowski Biker House wjeżdża z marką Oakley na Małopolska Joy Ride Festiwal!

Co ciekawe mieszkańcy Krakowa są naszą najliczniejszą grupą odbiorców. Silna społeczność rowerzystów katujących w lasku wolskim,  trupim i na Tyńcu ostatnio coraz mocniej rozpycha się na naszej imprezie, więc chyba nikomu nie musimy przedstawiać ani Konrada z Biker Hous’u, ani samego sklepu. To chyba jedna z bardziej zadbanych tego typu miejscówek w sercu Małopolski, więc jaramy się, że i w tym roku ekipa z Krakowa pojawi się na naszej imprezie – tym razem z najbardziej prestiżową marką produkującą optykę sportową – Oakley’em! 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku OAKLEY

Oakley:

Oakley to renomowana marka, która od lat jest synonimem jakości i innowacji w świecie sportu, w tym również w kolarstwie. Ich rowerowe produkty cechują się zaawansowaną technologią oraz wyjątkowym designem, co przyciąga zarówno profesjonalnych kolarzy, jak i amatorów. Oakley oferuje szeroką gamę okularów rowerowych, które zapewniają doskonałą ochronę przed promieniowaniem UV, redukują odblaski i zwiększają kontrast, co jest niezwykle ważne podczas jazdy w zmiennych warunkach oświetleniowych. W ofercie marki znajdują się również kaski, rękawiczki i odzież rowerowa, zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie użytkowników. Oakley stale dąży do doskonalenia swoich produktów, wykorzystując najnowsze technologie i materiały, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających kolarzy.

Innymi słowy: Tanio nie będzie, ale warto! Sami zasuwamy w pinglach Oakleya od paru dobrych lat i szczerze mówiąc, to nigdy wcześniej nie zderzyliśmy się z taką jakością. No sami się zastanówcie – lepiej zapłacić za jedną parę okularów i mieć je przez 5 lat, czy co roku kupować tanie badziewie i denerwować się, że po kilku użyciach nadaje się do wyrzucenia…

Więcej o stanowisku Oakley / Biker House na Małopolska Joy Ride Festiwalu

Złote, a skromne. Tak pewnie będzie wyglądać stanowisko Oakleya. No bo jak inaczej mamy sobie to wyobrazić, jeśli rok temu wpadli na naszą imprezę ze specjalnie stuningowanym pickupem pełnym okularów z najwyższej półki! Jest co przymierzać i sprawdzać, można trochę pogadać o technologiach wykorzystanych w specjalistycznych soczewkach. Generalnie, jeśli jesteście na kupnie okularów, to jest to idealny czas i miejsce na to, żeby skorzystać z ich oferty.

Poza tym w ubiegłym sezonie spotkaliśmy na tym stanowisku bardzo miłą Panią, która podobno była skłonna negocjować ceny niektórych modeli. Swoją drogą ciekawę, czy ekipa z Oakley’a przywiezie do Kluszkowiec również inne elementy garderoby, jak na przykład kaski, rękawiczki i akcesoria, bo chętnie rzucilibyśmy na nie okiem!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów, Rowerowa Dolina