Konkurs: zgarnij kamerę Sony Action Cam!

Kompletujesz już sprzęt na nowy sezon? Masz prawie wszystko prócz kamery akcji, którą mógłbyś nagrywać swoje wyczyny? Jeśli na powyższe pytanie dwukrotnie odpowiedziałeś „tak”, to mamy dla Ciebie niezłą opcję. Wystarczy trochę kreatywności, a już niebawem nowa kamera Sony Action Cam może być twoja!

Logo Festiwalu Filmów

Ruszył pierwszy internetowy „Festiwal Zimowych Filmów Sportowych wspierany przez Sony Action Cam”.

Na czym polega cała zabawa? To proste: wystarczy nagrać dowolny film kamerą sportową i wrzucić go do sieci. Tylko… co sporty zimowe mają wspólnego z klasycznym mtb? W sumie wiele! Przede wszystkim spora część rowerzystów szuka w zimie alternatywy dla jednośladu i w ten sposób zaczyna przygodę ze ślizganiem się na jednej, bądź dwóch deskach. Jest też spora grupa, której opady śniegu nie odstraszają od jazdy na rowerze. Uwielbiają wpadać w świeży puch i biorąc szerokie zakręty rozsypywać śnieg wylatujący spod koła. W waszej głowie powstała już wizja? No właśnie, zabierajcie się za jej realizację, to nic trudnego!

2

Materiały, które stworzycie będziecie mogli wrzucać do specjalnie przygotowanej aplikacji. Znajdziecie ją w najbliższy piątek na fanpage’u Extreme Series (klik tu!). Akcja potrwa do 12 marca. Następnie rozpocznie się głosowanie, w którym do zgarnięcia będzie sporo wartościowych nagród. O czym mowa? Okej, uchylimy rąbka tajemnicy:

  • Nagroda od publiczności – twórca video, które otrzyma najwięcej lajków wygra kamerę Sony Action Cam AS200V z odbiornikiem GPS
  • Nagroda od portali – twórca video, które otrzyma najwięcej głosów od 21 portali sportowych zgarnie 1000zł w gotówie
  • Nagroda od jury – twórca video, które zdobędzie najwięcej punktów od 6 członków jury reprezentujących różne sporty zimowe zgarnie kamerę Sony Action Cam Mini AZ1VR

Tak więc jeśli spojrzysz za okno i zobaczysz tam warstwę białego puchu, albo może wybierasz się w najbliższym czasie w ośnieżone góry, to przemyśl naszą opcję. Swój plan zrealizuj, nagraj, zmontuj i spełnij kolejne marzenie. W końcu fajnie byłoby mieć kamerę akcji na stałe, prawda?